Wyszukiwałeś:

Golf X

R32 X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf R32

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005: Ruszył salon IAA we Frankfurcie

Wczoraj, 12 września rozpoczęła się oficjalnym dniem prasowym 61. edycjawystawy Internationale Automobil-Ausstellung we Frankfurcie nad Menem.

 

Drugi żywot Scirocco

Niebawem na drogi powróci legendarny model Scirocco, sygnowany znaczkiemniemieckiego producenta z Wolfsburga. Plany wdrożenia do produkcji kultowegosamochodu z lat osiemdziesiątych zostaną potwierdzone podczas targów wParyżu.

 

Całkiem inny WRX

Dziennikarzom zagranicznego portalu branżowego udało się przyłapać podczastestów nadchodzący model Subaru Impreza WRX. Okazało się, że nowy samochódodróżniać się będzie znacznie od swoich sławnych poprzedników.

 

300-konny Passat

30 listopada rozpoczynają się targi Essen Motorshow, a wraz z nimi po razpierwszy zaprezentowany zostanie Volkswagen Passat R36, najmocniejszy Passat whistorii.

 

Golf eRRRR...

Walka o prym w sportowych odmianach samochodów klasy kompaktowej trwa wnajlepsze. Po prezentacji Audi S3 i BMW 130i z silnikiem 265-konnym swoje trzygrosze dołożył Volkswagen, który ujawnił pierwsze informacje o Golfie R36.Bestseller niemieckiej marki będzie miał jednak 300 KM.

 

Golf GT Sport

Volkswagen połączy dwie oferowane obecnie wersje Golfa - GT oraz Sport w jedenmodel - Golf GT Sport. Auto to ma być namiastką sportowego Golfa GTI.

 

Milion skrzyń DSG

Volkswagen ma kolejne powody do radości, bowiem dzieło jegokonstruktorów, skrzynia DSG przekroczyła właśnie liczbę milionasprzedanych egzemplarzy. Ostatnie dwa lata wykazywały rosnące zainteresowanietą technologią.

 

VW Golf VI w salonach od października

Jeszcze niecałe dwa miesiące pozostały do rynkowego debiutu szóstejgeneracji najpopularniejszego modelu z garażu Volkswagena, Golfa. Nowageneracja z całkowicie zmienioną stylistyką nadwozia i wnętrza pojawi się wsalonach sprzedaży w październiku, a jej ceny wyjściowe szacowane są napoziomie 16 300 Euro.

 

Z pozoru mniejszy, ale mocniejszy

Sprzedawany obecnie Volkswagen Golf R32, pomimo dużej mocy i tak nie jestszczytem możliwości technicznych koncernu z Wolfsburga. Niebawem zastąpi goauto, które będzie się nazywać R20, ale mniejsza liczba to tylkopozory.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf R32".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017