Wyszukiwałeś:

Golf X

Variant X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf Variant

Spróbuj też wyszukać: golf VI variant golf variant z homologacją ciężarową Golf Variant 1 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Kolejne info o Golfie Kombi

A jednak się pojawi. Długo oczekiwany Volkswagen Golf w wersji Variant zawitaniebawem w salonach samochodowych i zastąpi model Golf Plus, którypowoli dokańcza swój żywot na rynku.

 

Golf Variant - pierwsze zdjęcia!

Trzy lata po premierze obecnej generacji i mocnych naciskach ze stronyklientów, Volkswagen zaprezentuje podczas targów genewskich nową wersjęnadwoziową popularnego Golfa. Będzie to długo oczekiwane kombi, które wcałej historii uzyskało poziom ponad miliona sprzedanych egzemplarzy.

 

Nowy Variant Golfa

Nieco dłużej niż zwykle, bo aż trzy lata, musieli czekać potencjalniklienci Volkswagena na nową wersję nadwoziową jednego z najbardziejpopularnych aut tej marki. Trzecia odsłona modelu Golf Variant z bagażnikiem opojemności 1.550 litrów właśnie wchodzi do sprzedaży na terenie naszegokraju.

 

VW Golf Variant 4x4

Volkswagen wprowadził do sprzedaży Golfa Varianta ze stałym napędem nawszystkie koła. System 4Motion będzie występował w parze z turbodieslem omocy 105 KM. Ceny czteronapędowej wersji zaczynają się od 91 940 zł.

 

Ford, Honda i VW informują o awariach

Ford Transit, Honda Legend oraz modele Volkswagena - Jetta i Golf Variantzostały objęte w ostatnim czasie w Polsce akcjami serwisowymi. To pierwszyprzypadek tak dużej liczby defektów samochodów różnychmarek w jednym czasie zgłoszonych do UOKiK w tym roku .

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Unas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachniemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet itylko dwie wady.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Oto nowy Golf Variant, czyli kombi

Volkswagen ujawnił właśnie pierwsze informacje na temat Golfa szóstejgeneracji w wersji Variant (kombi). Auto w sprzedaży pojawi się jesienią, aceny na rynku niemieckim zaczynać się będą od 18.500 euro.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to niebyłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większaprzestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cojakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie VolkswagenGolf VI w wersji Variant.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf Variant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017