Wyszukiwałeś:

Golf

. Znaleziono 2423 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf

Spróbuj też wyszukać: golf IV golf 3 golf V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2423 wszystkich):

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelukompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Unas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachniemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet itylko dwie wady.

 

Volkswagen Golf po raz szósty + [VIDEO]

Bez wątpienia Volkswagen Golf to kawał motoryzacyjnej historii nakółkach. Od 1974 roku, kiedy po raz pierwszy na europejskim rynkupojawił się ten kompakt, aż do teraz wyprodukowano 26 milionówegzemplarzy. Dla jednych osób był on początkiem motoryzacyjnejprzygody, inni pokonywali nim setki tysiące kilometrów. Szóstageneracja debiutuje właśnie teraz i tak jak każda poprzednia - przynosi nowezmiany.

 

Volkswagen Golf VI: Szóste wcielenie sukcesu

Skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać. Taka myśl zapewne towarzyszyłaprojektantom Volkswagena podczas tworzenia szóstej już generacjinajbardziej popularnego modelu wśród Europejczyków. Dlatego teżnie powinno dziwić, iż Golf VI to w zasadzie ulepszona wersja poprzednika,niż jakaś bardziej radykalna zmiana.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Golf IV (1997-2003)

Volkswagen Golf to auto-legenda, którego każda z pojawiających się narynku generacji momentalnie pojawiała się na szczycie rankingówsprzedażowych. Dziś przyjrzymy się czwartej generacji tego modelu,który obecnie jest jednym z najchętniej poszukiwanych aut używanychprzez naszych rodaków.

 

Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

Trudno jest zorganizować ceikawy pojedynek. Przekonać do walki dwóchtopowych zawodników nie jest łatwo i to nie tylko w boksie. Nam udałosię do walki namówić dwóch niemiecki przedstawicieli segmentusportowych kompaktów: Focusa ST oraz Golfa GTI. Czy nasz pojedynekzakończy się knock outem?

 

Czy warto kupić: Volkswagen Golf II (1983-1992)

Choć w tym roku mija trzydzieści lat od rozpoczęcia produkcji tego modelu,wciąż można jeszcze spotkać wiele egzemplarzy tego samochodu na polskichdrogach. I nie ma się czemu dziwić. W końcu druga generacja Volkswagena Golfaswego czasu była jednym z najchętniej sprowadzanych do Polski używanych aut.Wśród olbrzymiej liczby ofert na rynku wtórnym można znaleźć iprawdziwe perełki, i takie, które mają problemy z poruszaniem się.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Volkswagen Golf Sportsvan już w Polsce!

Wachlarz wersji siódmej generacji Volkswagena Golfa rozszerza się okolejny model. Tym razem jest to mieszanka kombi i vana o sportowychaspiracjach. Przynajmniej wskazuje na to jego nazwa. W polskich salonachwylądował właśnie Volkswagen Golf Sportsvan w cenie wynoszącej ponad 67tys. zł.

 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochodów. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017