Wyszukiwałeś:

Google

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Google

Spróbuj też wyszukać: google pl SHARON objawy awarii pompy wspomadania

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Google w BMW

BMW poinformowało o dodaniu nowej funkcjonalności do nawigacji samochodowejmontowanej w modelach bawarskiej marki. Otóż po raz pierwszy system został nastale sprzężony z mobilnym Internetem i internetową przeglądarką, dziękiktórym będzie można dużo szybciej wyszukiwać interesujące nas lokalizacje.

 

Audi Cross Cabrio quattro

Audi należy do grona producentów aut, którzy lubiąeksperymentować. Dowód? Świeżo ściągnięty z desek kreślarskichmodel koncepcyjny Cross Cabrio quattro. To także dowód na to, żepołączenie samochodu o zapędach terenowych z funkcjami kabrioleta może daćbardzo ciekawy efekt.

 

Porsche "wygląda" najlepiej

Porsche ma najlepszy wizerunek ze wszystkich niemieckich przedsiębiorstw. Takiwerdykt wydało jury składające się z 2.500 przedstawicieli zarządówfirm, dyrektorów i innych członków kadr kierowniczych. Po razpiąty z kolei przyznali oni koncernowi ze Stuttgartu pierwsze miejscewśród firm ze wszystkich branż.

 

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

Google Earth w Audi A8

Nowe Audi A8, które wejdzie do sprzedaży w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem na świecie, w którym zintegrowano system nawigacjisatelitarnej z Google Earth.

 

Internet za kierownicą

Globalna sieć już na dobre wdarła się pod strzechy. Teraz nadeszła poramobilnego internetu, który jest dostępny gdziekolwiek chcemy. Jużniebawem do normalności przejdzie sytuacja, że stojąc w korku zrobimy zakupy,zobaczymy co się dzieje w świecie i odpiszemy na nie cierpiącego zwłokiemaila.

 

Z komputerów do samochodu

Komputeryzacja już dawno weszła w sferę motoryzacji. Ten krok potwierdzaogłoszona niedawno współpraca firmy produkującej procesy graficzneNVIDIA oraz marki Audi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017