Wyszukiwałeś:

Gorzow X

Wlkp X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gorzow Wlkp

Spróbuj też wyszukać: gorzow wlkp mapa samochodowa z sygnalizacja swietlna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: S-3 Szczecin - Gorzów gotowa na przyszłe wakacje

To piękne jechać ze Szczecina do Gorzowa Wlkp. drogą S3, ale co dalej, kiedy na południe pojedziemy szybko i bezpiecznie. Jaki jest stan zaawansowania budowy drogi S3 od Lubawki na północ w kierunku Gorzowa. Czy ten odcinek jest dalej w planach. ~rotur58

 

Nowy ślad drogi S-3

Pod koniec czerwca br. została podpisana decyzja o lokalizacji drogiekspresowej S-3 na odcinku Gorzów Wlkp.– Międzyrzecz. Podpisany dokumentstanowi początek procesu budowy nowego odcinka drogi ekspresowej nr 3,którego koszt szacowany jest na około 700 mln zł.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Gorzów rozkopany do wiosny?

Zaawansowanie prac przy przebudowie drogi krajowej nr 3 biegnącej w GorzowieWlkp., w tym budowa Mostu Staromiejskiego, nie zakończą się zgodnie zterminem - czyli jesienią br. Opóźnienie było już na starcie - prace przyrozbiórce starego mostu rozpoczęły się z miesięcznym poślizgiem i trwałydłużej niż przewidywano. Wszystko wskazuje, że także zachodnia obwodnicamiasta nie będzie udostępniona w grudniu, jak planowano.

 

Jest nadzorca budowy S-3 Szczecin - Gorzów Wlkp.

GDDKiA wyłoniła nadzorcę budowy drogi ekspresowej S3 Szczecin –Gorzów Wlkp. Nadal jednak nie rozstrzygnięto przetargu na wykonawcęprac budowlanych. Prace maja ruszyć jesienią tego roku.

 

Gorzów: Obwodnica otwarta

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w dniudzisiejszym (27 listopada 2007), oddano do użytku prawie 10 km odcinekzachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. 

 

Przebudowa DK 22 Gorzów Wlkp.- Strzelce Kraj.

Wkrótce ruszy przebudowa  lubuskiego fragmentu drogi krajowej nr22  na odcinku Gorzów Wlkp.- Strzelce Kraj. Przedsięwzięcie ma nacelu zwiększenie jej przepustowości oraz płynności ruchu.

 

Wbito łopate pod S3 Gorzów - Międzyrzecz

21 lipca 2011 oficjalnie rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S3 naodcinku od Gorzowa Wlkp. do Międzyrzecza. Droga ma zostać wybudowana i oddanado ruchu jeszcze przed wakacjami 2014 roku. Od roku trwa również budowaS3 na odcinku od Międzyrzecza do Sulechowa o długości 43 km, któraukończona zostanie w połowie 2013 roku.

 

Faurecia Gorzów ? wkrótce produkcja z nowego zakładu

Zakończyła się budowa zakładu produkcyjnego Faurecia Gorzów II, wktórym produkowane będą elementy wyposażenia samochodowego doVolkswagena Amarok, Golfa A7 oraz Mercedesa W222. Nowy obekt powstał w GorzowieWielkopolskim w ciągu sześciu miesięcy.

 

Zielone światło dla dwupasmowej obwodnicy Gorzowa Wlkp.

Wojewoda lubuski wydał zgodę na realizację drugiej jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. Jest to zielone światło dla inwestora (GDDKiA) do rozpoczęciarobót. Zanim to jednak nastąpi musi zostać wyłoniony wykonawca wprzetargu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gorzow Wlkp".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017