Wyszukiwałeś:

Gorzow X

Wlkp X

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gorzow Wlkp

Spróbuj też wyszukać: gorzow wlkp mapa samochodowa z sygnalizacja swietlna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Wątek na forum: S-3 Szczecin - Gorzów gotowa na przyszłe wakacje

To piękne jechać ze Szczecina do Gorzowa Wlkp. drogą S3, ale co dalej, kiedy na południe pojedziemy szybko i bezpiecznie. Jaki jest stan zaawansowania budowy drogi S3 od Lubawki na północ w kierunku Gorzowa. Czy ten odcinek jest dalej w planach. ~rotur58

 

Za 600 dni wokół Gorzowa Wlkp.

Około 20 miesięcy potrwa budowa 9,5 km obwodnicy Gorzowa Wlkp. Już w tymmiesiącu do prac przystąpi wyłoniony wykonawca - konsorcjum firm Strabag-Kirchner.

 

Gorzów rozkopany do wiosny?

Zaawansowanie prac przy przebudowie drogi krajowej nr 3 biegnącej w GorzowieWlkp., w tym budowa Mostu Staromiejskiego, nie zakończą się zgodnie zterminem - czyli jesienią br. Opóźnienie było już na starcie - prace przyrozbiórce starego mostu rozpoczęły się z miesięcznym poślizgiem i trwałydłużej niż przewidywano. Wszystko wskazuje, że także zachodnia obwodnicamiasta nie będzie udostępniona w grudniu, jak planowano.

 

Otwarcie obwodnicy Gorzowa przesunięte

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Zielonej Górzepoinformowała, że oddanie do użytku obwodnicy Gorzowa Wlkp. zostałoodsunięte w czasie.

 

Zmniejszyć korki w Gorzowie

Dzięki budowie drugiej jezdni obwodnicy Gorzowa Wlkp. w ciągu drogiekspresowej S-3 mają zniknąć korki w mieście.

 

Wbito łopate pod S3 Gorzów - Międzyrzecz

21 lipca 2011 oficjalnie rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S3 naodcinku od Gorzowa Wlkp. do Międzyrzecza. Droga ma zostać wybudowana i oddanado ruchu jeszcze przed wakacjami 2014 roku. Od roku trwa również budowaS3 na odcinku od Międzyrzecza do Sulechowa o długości 43 km, któraukończona zostanie w połowie 2013 roku.

 

Przetarg na drugie jezdnie obwodnic Gorzowa Wlkp. i Międzyrzecza

Ruszył pierwszy etap przetargu ograniczonego na budowę drugich jezdni obwodnicGorzowa Wlkp. i Międzyrzecza w ciągu drogi ekspresowej S3. Wyłonieniewykonawcy, podpisanie umowy oraz rozpoczęcie prac przewidziane jest na Ikwartał 2014 roku. Zakończenie budowy i oddanie drogi do użytku miałobynastąpić w roku 2016.

 

Zielone światło dla dwupasmowej obwodnicy Gorzowa Wlkp.

Wojewoda lubuski wydał zgodę na realizację drugiej jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. Jest to zielone światło dla inwestora (GDDKiA) do rozpoczęciarobót. Zanim to jednak nastąpi musi zostać wyłoniony wykonawca wprzetargu.

 

Poznaliśmy oferty na rozbudowę obwodnic Gorzowa i Międzyrzecza

21 ofert wpłynęło w przetargu na budowę drugich jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. i Międzyrzecza w województwie lubuskim. Prace związane zrozbudową drugich jezdni na obwodnicach Gorzowa i Międzyrzecza powinny ruszyćw lipcu tego roku a zakończyc się w II kwartale 2017 roku.

 

Dobudują drugą jezdnię obwodnicy Gorzowa

W dniu wczorajszym w siedzibie zielonogórskiego oddziału GDDKiApodpisana została umowa na wybudowanie drugiej jezdni obwodnicy GorzowaWielkopolskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gorzow Wlkp".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017