Wyszukiwałeś:

Gorzow

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gorzow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

Faurecia - rusza kolejna budowa!

W Jelczu-Laskowicach powstanie nowy zakład produkcyjny Faurecii. Kosztinwestycji szacowany jest na ponad 16 mln euro. Będzie to już dziewiątyzakład francuskiego koncernu w Polsce, w którym pracę znajdzie kolejne 300osób.

 

"Nowe propozycje drogowe"

"Dzisiejszy system budowy dróg jest nieskuteczny, mało efektywny iczęsto krytykowany. Nie możemy budować dróg za wszelką cenę i dróg bylejakich" - powiedział Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek 9listopada br. podczas konferencji prasowej.

 

Nowa technologia w Gorzowie

W Gorzowie Wielkopolskim kosztem 2 mln euro powstaje nowy zakład firmy HmpHeidenhain - Microprint. 24 listopada wmurowano akt erekcyjny pod budowęfabryki w której zatrudnienie znajdzie 100 osób.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Gorzów rozkopany do wiosny?

Zaawansowanie prac przy przebudowie drogi krajowej nr 3 biegnącej w GorzowieWlkp., w tym budowa Mostu Staromiejskiego, nie zakończą się zgodnie zterminem - czyli jesienią br. Opóźnienie było już na starcie - prace przyrozbiórce starego mostu rozpoczęły się z miesięcznym poślizgiem i trwałydłużej niż przewidywano. Wszystko wskazuje, że także zachodnia obwodnicamiasta nie będzie udostępniona w grudniu, jak planowano.

 

S3 - autostradą?

Droga ekspresowa S3 budowana będzie niemal w całości od podstaw. Będzie todroga ekspresowa o najwyższych parametrach, która z czasem ma"urosnąć" do rangi autostrady.

 

Lubuskie: S3 ruszy za rok

Wojewoda lubuski określił warunki środowiskowe, jakie trzeba spełnić przybudowie 37 km drogi S3 na odcinku Gorzów - Międzyrzecz. Budowa ruszyprawdopodobnie za rok.

 

Gorzów: Obwodnica otwarta

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w dniudzisiejszym (27 listopada 2007), oddano do użytku prawie 10 km odcinekzachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017