Wyszukiwałeś:

Gorzow

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gorzow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

Za 600 dni wokół Gorzowa Wlkp.

Około 20 miesięcy potrwa budowa 9,5 km obwodnicy Gorzowa Wlkp. Już w tymmiesiącu do prac przystąpi wyłoniony wykonawca - konsorcjum firm Strabag-Kirchner.

 

Objazdy w Gorzowie jeszcze przez wakacje

Trasa przez park Kopernika i most Staromiejski w Gorzowie zostaną otwarteprzed wakacjami, ale nie dla tirów i tranzytu. Objazd przezGórczyn ma obowiązywać do czasu otwarcia obwodnicy, a jej budowa sięopóźnia.

 

Plany północnej obwodnicy Gorzowa

Rozpoczęły się rozmowy o planach budowy północnej obwodnicy Gorzowa. Starosta powiatu gorzowskiego spotkał się z wicewojewodą, wicemarszałkiem iprzedstawicielami zielonogórskiego oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad, Zarządu Dróg Wojewódzkich,władz samorządowych oraz inwestorów.

 

Otwarcie obwodnicy Gorzowa przesunięte

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Zielonej Górzepoinformowała, że oddanie do użytku obwodnicy Gorzowa Wlkp. zostałoodsunięte w czasie.

 

Gorzów: Obwodnica otwarta

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w dniudzisiejszym (27 listopada 2007), oddano do użytku prawie 10 km odcinekzachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. 

 

Poprawiają obwodnicę Gorzowa

Oddany do użytku pod koniec ubiegłego roku, nowy odcinek zachodniej obwodnicyGorzowa Wielkopolskiego w ciągu drogi ekspresowej S3 doczekał się jużprzebudowy. Jednym z ponad 140 wykrytych błędów było złe wykonanienasypów, które są aktualnie naprawiane.

 

Ekspresowo ze Szczecina do Gorzowa

Kierowcy mogą już korzystać z ekspresowej trasy między Gorzowem aSzczecinem. W ostatnich dniach grudnia 2010 roku  został udostępniony dlaruchu odcinek drogi ekspresowej S3 od węzła Myślibórz do GorzowaWielkopolskiego o długości 26,7 kilometra. Jest to ostatni odcinek drogi S3między Szczecinem, a Gorzowem Wielkopolskim oddawany do ruchu, wcześniej wmaju i październiku tego roku zostały otwarte odcinki od podszczecińskiegowęzła Klucz do węzła Myślibórz. Cała ekspresówka łączącawojewództwa zachodniopomorskie i lubuskie liczy ponad 81 km długości -jest to najdłuższy ciąg drogi ekspresowej w Polsce. Koszt budowy odcinka odwęzła Myślibórz do Gorzowa Wielkopolskiego wyniósł 581 mlnzł, cały projekt Szczecin Gorzów Wielkopolski kosztował ponad 2,2miliarda zł.

 

Wbito łopate pod S3 Gorzów - Międzyrzecz

21 lipca 2011 oficjalnie rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S3 naodcinku od Gorzowa Wlkp. do Międzyrzecza. Droga ma zostać wybudowana i oddanado ruchu jeszcze przed wakacjami 2014 roku. Od roku trwa również budowaS3 na odcinku od Międzyrzecza do Sulechowa o długości 43 km, któraukończona zostanie w połowie 2013 roku.

 

Poznaliśmy oferty na rozbudowę obwodnic Gorzowa i Międzyrzecza

21 ofert wpłynęło w przetargu na budowę drugich jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. i Międzyrzecza w województwie lubuskim. Prace związane zrozbudową drugich jezdni na obwodnicach Gorzowa i Międzyrzecza powinny ruszyćw lipcu tego roku a zakończyc się w II kwartale 2017 roku.

 

Dobudują drugą jezdnię obwodnicy Gorzowa

W dniu wczorajszym w siedzibie zielonogórskiego oddziału GDDKiApodpisana została umowa na wybudowanie drugiej jezdni obwodnicy GorzowaWielkopolskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017