Wyszukiwałeś:

GranTurismo

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GranTurismo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Nowe coupe od Maserati

Włoski producent luksusowych, szybkich i piekielnie drogich samochodówprzygotowuje na nadchodzące targi w Genewie nie lada atrakcję. Na targowychhalach pojawi się całkowicie nowe coupe zaprojektowane przez Pininfarinę.

 

Nowe Maserati Spyder?

Póki co, fani włoskiej marki Maserati zachwycają się jej nowym modelemGranTurismo, który miał swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych w Genewie. Jednakże inżynierowie z Włoch nie marnują czasu,pracując w międzyczasie nad kolejnym projektem.

 

Maserati GranTurismo czy dom?

Zainteresowani kupnem sportowego, a zarazem luksusowego coupe MaseratiGranTurismo muszą przygotować się na spory wydatek. Ceny włoskiego samochodurozpoczynają się od ponad 400 tys. zł. Za taką kwotę można wybudowaćdom...

 

Maserati: "Na plusie" po 17 latach

Producent aut Maserati zapowiedział, że w drugim kwartale bieżącego rokuodnotuje dodatni bilans handlowy. Jeśli tak się stanie, będzie to pierwszydodatni wynik włoskiej marki od 17 lat!

 

Tylko 500 sztuk Alfa Romeo 8C Spider

Jak dotąd wiadomo było, że wersja cabrio super-sportowej Alfy Romeo 8C,podobnie jak jej wariant o nadwoziu coupe (Competizione) zostanie wyprodukowanaw limitowanej serii. Teraz koncern z Turynu podał tajemniczą liczbę. Zaledwie500 sztuk 8C Spider trafi do garaży tych, którzy z miejsca gotowi sąwyłożyć około 200 000 euro. Auto do zobaczenia już podczas salonu wGenewie.

 

600-konne Gran Turismo

Trzeba przyznać, że Maserati po tuningu to nieczęsty widok na drogach.Niemiecka firma Novitec, specjalizująca się w ulepszaniu włoskichsamochodów, postanowiła to wykorzystać.

 

Maserati dla wybranych

Maserati przygotowało specjalny model GranTurismo S MC Sport Line, któryzostał zaprezentowany na torze Yas Marina w Abu Dabi.

 

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polscekolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesuchodzi o Maserati.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017