Wyszukiwałeś:

Grand X

C4 X

Picasso X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand C4 Picasso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

Małe C4 Picasso

Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia na rynek Citroena Grand C4 Picasso wwersji siedmioosobowej, a w przeciągu kilku miesięcy pojawi się kolejnawersja tego modelu. Pięciomiejscowy visiovan będzie wyróżniać się bardzociekawą i dynamiczną stylistyką.

 

Xsara Picasso bez jednego silnika

Oferta silnikowa dla modelu Citroen Xsara Picasso pomniejszyła się o jednąjednostkę. Francuski producent zrezygnował z wyposażania tego samochodu wdwulitrowy, benzynowy motor o mocy 136 KM.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Drugi Visiovan, pierwsze wrażenia

Kiedy pół roku temu debiutował siedmiomiejscowy Citroen C4 Picasso, mało ktospodziewał się, że kilka miesięcy później pojawi się jego pomniejszonawersja, a on sam otrzyma na rzecz młodszego przydomek Grand. Mniejszy,pięcioosobowy Visiovan zadebiutował właśnie na naszym rynku i na wstępiejego cena będzie aż o 8 tyś. zł niższa!

 

Luksusowy Visiovan

Jeszcze niedawno wydawało się, że segment luksusowych samochodów należy wEuropie niepodzielnie do producentów niemieckich lub brytyjskich. Okazuje sięjednak, że coraz większe kroki ku tej wyjątkowej półce czyni francuskiproducent, Citroen, prezentując bogatą wersję swojego Visiovana, C4 Picasso.

 

Citroen C4 Picasso: Mniejszy visiovan

Citroen, jak niewiele firm motoryzacyjnych, potrafi świetnie połączyć waloryfunkcjonalne z estetycznymi. Przed paroma miesiącami mieliśmy okazjęprzekonać się o tym na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Teraz wpadł namw ręce mniejszy z minivanów, bez przydomka Grand. Czy równieżpotwierdzi się ta teza?

 

C4 - komfortowy van

C4 Picasso to samochód z wizją. Dosłownie. Nawet dodatkowe miano jakimokreślili go francuscy projektanci – Visiovan mówi, że małoktóre auto może równać się z Citroenem pod kątem widoczności.

 

Dwa "ciężarowe" minivany Citroena

Gama dostępnych na polskim rynku modeli Citroena powiększyła się o dwa noweprodukty - Citroena Grand C4 Picasso oraz Citroena Xsara Picasso w wersjachciężarowych.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand C4 Picasso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017