Wyszukiwałeś:

Grand X

Cherokee X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Cherokee

Spróbuj też wyszukać: grand cherokee spalanie grand cherokee próg grand cherokee wyposarzenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Najczystszy diesel

Zaprezentowana na targach NAIAS w Detroit technologia Bluetec koncernuDaimlerChrysler jest obecnie najbardziej zaawansowanym ekologicznie systememnapędu dieslowskiego.

 

Ekologiczne Jeepy

Już niedługo w Stanach Zjednoczonych będzie można kupować samochody JeepCommander oraz Jeep Grand Cherokee, które będą przystosowane do spalaniapaliw z domieszką etanolu produkowanego w Ameryce.

 

Grand Cherokee na sportowo

Jeep zamierza w niedługim czasie wypuścić na rynek gorąca wersję modeluGrand Cherokee, który zostanie wyposażony w ulepszoną wersję klasycznegosilnika HEMI.

 

Jeep z otwieranym dachem

Od kilku tygodni w sieci krążą już zdjęcia nadchodzącego modelu Jeep GrandCherokee, jednakże prawdziwa nowość w tym aucie została jak do tej porypominięta. Otóż samochód ten zostanie wyposażony (najprawdopodobniej wopcji) w rozsuwany dach.

 

Jeep z otwieranym dachem

Od kilku tygodni w sieci krążą już zdjęcia nadchodzącego modelu Jeep GrandCherokee, jednakże prawdziwa nowość w tym aucie została jak do tej porypominięta. Otóż samochód ten zostanie wyposażony (najprawdopodobniej wopcji) w rozsuwany dach.

 

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodówamerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimymrynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynkueuropejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy siękolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciejgeneracji.

 

Grand Cherokee z nowościami

Na zbliżających się targach samochodowych w Nowym Jorku, Jeep zaprezentujenową edycję Grand Cherokee. Największą niespodzianką w modelu będzie nowymotor 4.7 l. V8 o mocy 295 KM i 437 Nm.

 

Jeep Cherokee: Terenowy SUV

Choć Jeep Cherokee w gamie amerykańskiej marki nie pełni roli pełnoprawnegoauta terenowego, a raczej dość popularnego na europejskim rynku SUV-a, tojednak jego zdolności terenowe plasują go dużo wyżej niż większośćoferowanych na naszym rynku modeli sportowo-rekreacyjnych.

 

Nowy silnik V6 w Grand Cherokee

Nowy Jeep Grand Cherokee, który pojawi się w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem koncernu Chrysler LLC, który będzie zasilany jednostkąPentastar V6. Nowa jednostka pokazuje możliwości koncernu i jednocześnie mabyć jedną z recept na recesję na rynku samochodowym.

 

Grand Cherokee 2011 już gotowy

Mimo dość znacznie stonowanego wyglądu nowy Jeep Grand Cherokee marównie dobrze, jeśli nie lepiej spisywać się w terenie. Premiera nowejgeneracji tego SUVa właśnie miała miejsce na wystawie w Nowym Jorku, jednakna europejskim rynku auto pojawi się najprawdopodobniej na początkuprzyszłego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Cherokee".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017