Wyszukiwałeś:

Grand X

Modus X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Modus

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Renault Grand Modus: Dłuższy moduł

Od początku dedykowany był segmentowi kompaktowych vanów. Od 2008 rokuotrzyma także przedrostek Grand. Renault Modus, bo o nim mowa, będziewiększy, a co za tym idzie, także dłuższy... dokładnie o 161 milimetrów.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Powroty Toyoty

Choć może zabrzmi to trochę mało prawdopodobnie, to jednak od sierpnia 2007r. w miesięcznych zestawieniach Top Ten mojeauto.pl najbardziej popularnychmodeli w pierwszej dziesiątce nie pojawił się ani jeden przedstawicielToyoty. Dopiero wraz z wprowadzeniem w lutym specjalnych wersji Premium, doczołówki powróciły aż dwa modele.

 

Qubo - mały i przestronny Fiat

Ciężko zaklasyfikować go do jakiejś konkretnej kategorii. Ciężko teżjednoznacznie wskazać, z kim przyjdzie mu się bezpośrednio zmierzyć. Takijest Fiat Fiorino Qubo, który właśnie wchodzi do sprzedaży na polskimrynku.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Modus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017