Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Abu X

Zabi X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Abu Zabi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

F1: W 2009 o jeden wyścig więcej

19 zamiast 18. Tyle rund Mistrzostw Świata będzie liczył najprawdopodobniejprzyszłoroczny sezon Formuły 1, którego harmonogram przedstawiła wśrodę Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA.

 

F1: Rozpoczną od Melbourne

Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) zatwierdziła kalendarzprzyszłorocznych mistrzostw świata Formuły 1. Najważniejszą zmianą wporównaniu z poprzednimi planami jest przesunięcie wyścigu w Szanghajuz końca na trzecie miejsce.

 

Barrichello w Williamsie

Brazylijski weteran Formuły 1 Rubens Barrichello przejdzie po zakończeniusezonu z ekipy Brawn GP do Williamsa, z którym już podpisał kontrakt na2010 rok - poinformował dziennik "Folha de Sao Paulo".

 

Wieści z Paddocku: Kubica u Rosjan?! Loeb bez superlicencji

Renault, team do którego trafi Robert Kubica w przyszłym sezonieFormuły 1 zastanawia się nad sprzedażą swego zaplecza! Podobno są dwajpotencjalni nabywcy.

 

"Z Kubicą wkroczymy w nową erę"

Fernando Alonso liczy na dobry wynik w kończącym sezon Grand Prix Abu Zabi.Dla hiszpańskiego kierowcy występ na torze Yas Marina będzie pożegnaniem zzespołem Renault. Francuski team czeka teraz na jego następcę - RobertaKubicę.

 

F1: Z respektem w Abu Zabi

Eksperci Formuły 1 zgodnie podkreślają. Tor Yas Marina na którymzostanie rozegrane po raz pierwszy Grand Prix Abu Zabi kierowcy musząpotraktować z należytym respektem, tak jak w przypadku belgijskiegoSpa-Francorchamps i japońskiej Suzuki.

 

F1: Sponsorzy wracają do Renault

Nowy zespół Roberta Kubicy, Renault F1 Team dumnie informuje opozyskaniu pierwszego sponsora od czasu wybuchu "afery singapurskiej".Na żółtych bolidach pojawi się logo duńskiej firmy produkującejzegarki - TW Steel.

 

Kubica: Jest aż tak źle? Nie miałem o tym pojęcia

Trudno przewidzieć, co stanie się w przyszłym sezonie. Ale zapewniam, żeśpię spokojnie - mówi Przeglądowi Sportowemu Robert Kubica.

 

F1: "Byczy" dublet na zakończenie

Ostatni wyścig tegorocznego sezonu F1 zakończył się podwójnymzwycięstwem zespołu Red Bull. Sebastian Vettel wygrał wyścig o Grand PrixAbu Zabi i wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców.Drugi był Mark Webber, a trzeci mistrz świata Jenson Button.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Abu Zabi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017