Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Bahrajnu X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Bahrajnu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

F1: Spektakl jednego aktora

Fernando Alonso z zespołu Renault wygrał czwarty z rzędu wyścig Formuły 1.Tym razem młody Hiszpan nie dał rywalom żadnych szans podczas eliminacji oGrand Prix Kanady rozgrywanej w ubiegły weekend na torze im. GillesaVilleneuve-a.

 

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

F1: Ferrari rozdaje karty w GP Hiszpanii

Fin Kimi Raikkonen odniósł 17. zwycięstwo w Formule 1, wygrywając wniedzielę wyścig o Grand Prix Hiszpanii, czwartą eliminację tegorocznychmistrzostw świata. Czwarte miejsce na torze Catalunya położonym podBarceloną zajął Robert Kubica z ekipy BMW-Sauber.

 

F1: Kubica w Bahrajnie pojedzie z KERS

Robert Kubica w Grand Prix Bahrajnu po raz pierwszy w tym sezonie pojedzie wwyścigu z systemem KERS. - "Planujemy go użyć w obu samochodach" -mówi szef zespołu Mario Theissen.

 

GP Bahrajnu: Kubica trzeci na pierwszych treningach

Robert Kubica zajął 3. miejsce podczas pierwszego treningu przed Grand PrixBahrajnu. Polski kierowca był wolniejszy tylko od Lewisa Hamiltona i NickaHeidfelda.

 

GP Bahrajnu: Button razy trzy, Kubica razy nic

Lider klasyfikacji generalnej Formuły 1 Brytyjczyk Jenson Button z zespołuBrawn GP wygrał wyścig o Grand Prix Bahrajnu, czwartą eliminację mistrzostwświata. Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął 18., przedostatnie miejsce.

 

F1: Przerwać ten koszmar!

Co się stanie w Barcelonie? - spytał Roberta Kubicę pewien reporter tuż powyścigu w Bahrajnie. - "Nie mam pojęcia, a pan wie?" - odpowiedziałz przekąsem nasz kierowca.

 

F1: BMW bez KERS ale z pseudo-dyfuzorem

Zespół BMW Sauber potwierdził wczoraj, że Robert Kubica i NickHeidfeld nie będą używali systemu KERS w dwóch najbliższychwyścigach. Ten kontrowersyjny wynalazek, którego zastosowanie wymusiłaFIA przy pełnym poparciu BMW, wkrótce może znowu poróżnićekipy Formuły 1.

 

GP Hiszpanii: Brawn GP znów poza zasięgiem

Podwójnym zwycięstwem teamu Brawn GP zakończył się wyścig o GrandPrix Hiszpanii Formuły 1. Robert Kubica przyjechał jedenasty.

 

F1: Grand Prix Turcji już w ten weekend

W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć o punkty do mistrzostw świataw Grand Prix Turcji, siódmej tegorocznej eliminacji. W ostatnichdwóch sezonach Istanbul Racing Circuit był szczęśliwy dlaBrazylijczyka Felipe Massy z Ferrari, który odniósł tu dwazwycięstwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Bahrajnu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017