Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Bahrajnu X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Bahrajnu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

F1: Kubica w Bahrajnie pojedzie z KERS

Robert Kubica w Grand Prix Bahrajnu po raz pierwszy w tym sezonie pojedzie wwyścigu z systemem KERS. - "Planujemy go użyć w obu samochodach" -mówi szef zespołu Mario Theissen.

 

GP Bahrajnu: Kubica trzeci na pierwszych treningach

Robert Kubica zajął 3. miejsce podczas pierwszego treningu przed Grand PrixBahrajnu. Polski kierowca był wolniejszy tylko od Lewisa Hamiltona i NickaHeidfelda.

 

GP Bahrajnu: Button razy trzy, Kubica razy nic

Lider klasyfikacji generalnej Formuły 1 Brytyjczyk Jenson Button z zespołuBrawn GP wygrał wyścig o Grand Prix Bahrajnu, czwartą eliminację mistrzostwświata. Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął 18., przedostatnie miejsce.

 

GP Bahrajnu: Mocne uderzenie Ferrari

Pierwszy wyścig sezonu i od razu dublet. Kierowcy Ferrari Fernando Alonso iFelipe Massa, potwierdzili wysoką formę z zimowych testów w Grand PrixBahrajnu. Trzecie miejsce zajął Lewis Hamilton z McLarena. Robert Kubica byłjedenasty.

 

F1: Domenicali ostrzega przed euforią

Pomimo podwójnego zwycięstwa w Grand Prix Bahrajnu, szef ekipy zMaranello Stefano Domenicali, ostrzega by poziom sukcesu Ferrari z pierwszegowyścigu dawkować w odpowiednich proporcjach.

 

F1: Przymusowe opóźnienie startu?

Zamieszki na tle politycznym na Bliskim Wschodzie, w tym przede wszystkim wBahrajnie, mogą doprowadzić do odwołania pierwszej eliminacji Formuły 1 wsezonie 2011. Decyzja o tym czy królowa motosportu ruszy zgodnie zkalendarzem od Grand Prix Bahrajnu, zapadnie w przyszłym tygodniu.

 

F1: Bahrajn odwołany

Na skutek zamieszek na tle politycznym organizatorzy Grand Prix Bahrajnuzdecydowali o nie rozgrywaniu wyścigu na początku marca. Sezon 2011 Formuły 1rozpocznie się zatem w Australii.

 

F1: Bahrajn dostanie drugą szansę?

1 maja br. dowiemy się czy FIA zamierza dać organizatorom Grand Prix Bahrajnujeszcze jedną szansę na zorganizowanego wyścigu w ramach czempionatu Formuły1. Organizatorzy już zapewniają, że decyzja międzynarodowej federacjibędzie dla nich pozytywna.

 

F1: Bahrajn definitywnie wypada z kalendarza

Po wmożonych próbach przywrócenia Grand Prix Bahrajnu dokalendarza Formuły 1, FIA ostatecznie zdecydowała, że wyścig naPółwyspie Arabskim nie zostanie jednak rozegrany w sezonie 2011.

 

F1 2012: Trzy Grand Prix na wylocie?

Zespół Lotus Renault GP oficjalnie poinformował wczoraj, że RobertKubica nie zdąży wyzdrowieć do czasu rozpoczęcia nowego sezonu 2012 wFormule 1. Tymczasem wciąż niewiadomo czy przedstawiony przez FIA kalendarzF1, uzyska stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Pod dużymi znakamizapytania stoi bowiem rozegranie aż trzech Grand Prix - w StanachZjednoczonych, Korei Południowej i Bahrajnie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Bahrajnu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017