Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Brazylii X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Brazylii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

F1: Grand Prix Turcji już w ten weekend

W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć o punkty do mistrzostw świataw Grand Prix Turcji, siódmej tegorocznej eliminacji. W ostatnichdwóch sezonach Istanbul Racing Circuit był szczęśliwy dlaBrazylijczyka Felipe Massy z Ferrari, który odniósł tu dwazwycięstwa.

 

F1: Massa chce wrócić na domowy wyścig

Felipe Massa, który 25 lipca podczas kwalifikacji do wyścigu Formuły 1o GP Węgier doznał poważnych obrażeń głowy, powiedział, że będziechciał wrócić na tor najpóźniej przed wyścigiem o Grand PrixBrazylii.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

GP Bahrajnu: Mocne uderzenie Ferrari

Pierwszy wyścig sezonu i od razu dublet. Kierowcy Ferrari Fernando Alonso iFelipe Massa, potwierdzili wysoką formę z zimowych testów w Grand PrixBahrajnu. Trzecie miejsce zajął Lewis Hamilton z McLarena. Robert Kubica byłjedenasty.

 

GP Australii: Kubica znów na podium!

Długo musiał czekać Robert Kubica by ponownie stanąć na podium. W GrandPrix Australii pojechał znakomity wyścig i został za to nagrodzony drugimmiejscem mimo, że bolid Renault nie jest jeszcze tak szybki jakgłównych konkurentów. Na torze Albert Park najszybszy był JensonButton z McLarena.

 

Kubica: Wszystko może się zdarzyć na Interlagos

Robert Kubica udzielił wywiadu dla zespołu prasowego Renault. Polak dzielisię refleksjami po Grand Prix Korei i ocenia nadchodzącą eliminacjęmistrzostw świata - Grand Prix Brazylii na torze Interlagos.

 

GP Brazylii: Dublet Red Bulla dał im tytuł

Jest już nowy mistrz świata Formuły 1 w klasyfikacji producentów.Sebastian Vettel i Mark Webber zajęli dwa pierwsze miejsca w Grand PrixBrazylii, dając upragniony tytuł zespołowi Red Bull. Obaj kierowcy mająszansę także na tytuł w klasyfikacji kierowców. O ile pokonająFernando Alonso z Ferrari. Hiszpan na torze Interlagos był trzeci.

 

Kubica: "To był bardzo ciężki wyścig"

Robert Kubica w GP Brazylii był dopiero dziewiąty. O tym, że będzie totrudniejszy wyścig niż spodziewał się sam tego krakowianin jak i całyzespół, przekonaliśmy się już poczas kwalfikacji.

 

F1: Jedna strefa DRS na Interlagos

FIA poinformowała, że podczas zbliżającego się Grand Prix Brazyliiwyznaczyła tylko jedną strefę DRS, w której kierowcy podczas wyścigubędą mogli korzystać z zalet regulowanego tylnego skrzydła.

 

F1: GP USA zostaje w kalendarzu

FIA na posiedzeniu w Nowym Delhi przedstawiła ostateczny kalendarzstartów Formuły 1 w sezonie 2012. Najważniejszą informacją jestpozostawienie w terminarzu Grand Prix USA, któremu groziło odwołanie.Prace przy budowie toru w Austin ponownie jednak ruszyły.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Brazylii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017