Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Chin X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Chin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

F1: "Czerwone byki" zdominowały GP Chin

Sebastian Vettel z Red Bull wygrał wyścig o Grand Prix Chin Formuły 1. Drugibył jego klubowy kolega Mark Webber, a trzeci Jenson Button z Brawn GP. RobertKubica dojechał na 13. pozycji.

 

Kubica po GP Chin: Było niebezpiecznie

Niedzielny wyścig o Grand Prix Chin, trzecia z 17 tegorocznych eliminacjimistrzostw świata Formuły 1, rozgrywany był w trudnych warunkachatmosferycznych, przy padającym obfitym deszczu. Robert Kubica z teamuBMW-Sauber zajął w nim 13. miejsce.

 

F1: Ferrari może spisać sezon na straty

Zespół Ferrari gotów jest odpuścić aktualny sezon, jeżelipodczas Grand Prix Hiszpanii ulepszenia bolidu nie zdadzą egzaminu.

 

F1: Kubica przegrywa już na starcie

Nasz samochód jest nie tak szybki, jak oczekiwaliśmy i nie tak dobry,jak w zeszłym roku. Przynajmniej we wczesnej fazie sezonu. Mamy więc problemy- przyznał bez ogródek Robert Kubica po kwalifikacjach do Grand PrixChin.

 

F1: BMW chce Vettela z powrotem. Co z Kubicą?

Po zwycięstwie w Grand Prix Chin Sebastian Vettel stał się łakomym kąskiemdla wielu zespołów Formuły 1. Niewykluczone, że wróci do stajniBMW.

 

F1: Kubica w Bahrajnie pojedzie z KERS

Robert Kubica w Grand Prix Bahrajnu po raz pierwszy w tym sezonie pojedzie wwyścigu z systemem KERS. - "Planujemy go użyć w obu samochodach" -mówi szef zespołu Mario Theissen.

 

GP Hiszpanii: Brawn GP znów poza zasięgiem

Podwójnym zwycięstwem teamu Brawn GP zakończył się wyścig o GrandPrix Hiszpanii Formuły 1. Robert Kubica przyjechał jedenasty.

 

F1: Grand Prix Turcji już w ten weekend

W niedzielę kierowcy Formuły 1 będą walczyć o punkty do mistrzostw świataw Grand Prix Turcji, siódmej tegorocznej eliminacji. W ostatnichdwóch sezonach Istanbul Racing Circuit był szczęśliwy dlaBrazylijczyka Felipe Massy z Ferrari, który odniósł tu dwazwycięstwa.

 

F1: Czerwone byki gonią Brawn GP

F1 coraz ciekawsza! Australijczyk Mark Webber z teamu Red Bull-Renault wygrałGrand Prix Niemiec, odnosząc pierwsze zwycięstwo w Formule 1. Czternastemiejsce na torze Nuerburgring zajął Robert Kubica z BMW-Sauber.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Chin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017