Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Kanady X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Kanady

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

F1: Spektakl jednego aktora

Fernando Alonso z zespołu Renault wygrał czwarty z rzędu wyścig Formuły 1.Tym razem młody Hiszpan nie dał rywalom żadnych szans podczas eliminacji oGrand Prix Kanady rozgrywanej w ubiegły weekend na torze im. GillesaVilleneuve-a.

 

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

F1: BMW Sauber. Jak szybki jest naprawdę?

Niesłabną bardzo pochlebne komentarze na temat doskonałej jazdy RobertaKubicy podczas zeszłotygodniowego wyścigu o Grand Prix Monaco. Na ocenęwystępu Kubicy zdecydował się Willy Rampf, dyrektor techniczny w ekipieBMW-Sauber. Co ciekawe wbrew wcześniejszym wypowiedziom naszego kierowcyNiemiec twierdzi, że bolid BMW jest nadal konkurencyjny dla Ferrari i McLarena.

 

F1: Gapa Hamilton 10 miejsc do tyłu

Lewis Hamilton ukarany za staranowanie stojącego na czerwonym świetle KimiegoRaikkonena podczas GP Kanady. Brytyjczyk do startu w najbliższym GP Francji(22.06) zostanie przesunięty o 10 miejsc w tył.

 

F1: Własny wyścig Ferrari

Robert Kubica z BMW-Sauber zajął piąte miejsce w wyścigu Formuły 1 o GrandPrix Francji. Najszybszy był Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari, któryzdetronizował Kubicę na pozycji lidera klasyfikacji.

 

F1: W 2009 o jeden wyścig więcej

19 zamiast 18. Tyle rund Mistrzostw Świata będzie liczył najprawdopodobniejprzyszłoroczny sezon Formuły 1, którego harmonogram przedstawiła wśrodę Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA.

 

BMW Sauber: Kubica zwolnił Rampfa?

Seria błędnych decyzji powodem planowanej na jesień zmianie na stanowiskudyrektora technicznego BMW Sauber. O odsunięciu głównego inżynieraWilly'ego Rampfa mógł przesądzić fakt, że przed Grand Prix Francjizignorował opinię Roberta Kubicy.

 

F1: BMW chce Vettela z powrotem. Co z Kubicą?

Po zwycięstwie w Grand Prix Chin Sebastian Vettel stał się łakomym kąskiemdla wielu zespołów Formuły 1. Niewykluczone, że wróci do stajniBMW.

 

Opatrzność Schumachera

Felipe Massa wielokrotnie w wywiadach dawał do zrozumienia swoimrozmówcom, że jest osobą wierzącą i mocno związaną z wiarąchrześcijańską. To, że udało mu się przeżyć bardzo groźny wypadek naWęgrzech z pewnością może zawdzięczać Stwórcy, jednak nie wmniejszym stopniu także Michaelowi Schumacherowi.

 

Formuła 1 na 19 torach

Sezon 2010 w Formule 1 będzie składał się z 19 eliminacji. W obecnym jestich 17. Po raz pierwszy w historii królowa motosportu targana ostatnimiczasy wielkimi aferami, zagości w Korei Południowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Kanady".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017