Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Korei X

Poludniowej X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Korei Poludniowej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

F1: Sezon bez GP Korei Południowej?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że debiutujący w tym roku wyścig o GrandPrix Korei Południowej, nie odbędzie się. Organizatorzy mają poważneopóźnienia w budowie toru.

 

F1: Korea gotowa do wyścigu

Charlie Whiting, delegat FIA przyznał licencję organizatorom Grand Prix KoreiPołudniowej do zorganizowania wyścigu, który zaplanowany jest na 24października.

 

F1: Tak wygląda tor w Korei Południowej

Zespół Red Bull Racing przygotował krótki film demonstracyjnynowego w kalendarzu F1 toru Yeongam w Korei Południowej. Grand Prix tego krajuodbędzie się już w dniach 22-24 października.

 

F1: Hyundai i KIA nie zainteresowane wyścigiem

Mimo nadchodzącego Grand Prix Korei Południowej, tamtejsi producencisamochodowi nie wykazują zainteresowania wyścigiem. Wygląda na to, żeorganizatorzy będą musieli pogodzić się z brakiem środkówsponsorskich od dwóch największych producentów aut z tego kraju,marek Hyundai i KIA.

 

F1: Tor w Korei to jeszcze plac budowy

Korea International Cicruit dostał już pozwolenie na organizację Grand Prix,jednak ostatnie dni przed piątkowymi treningami są naprawdę gorące.Zarówno dla samych organizatorów wyścigu jak i całej śwityFormuły 1. Okazuje się bowiem, że tor zamiast czekać spokojnie na pierwszepiątkowe treningi, przypomina jeszcze plac budowy.

 

GP Korei: Kubica szybki na treningach

Za kierowcami Formuły 1 już dwa treningi przed niedzielnym Grand Prix KoreiPołudniowej. Robert Kubica z zespołu Renault doskonale spisał się w tychprzejazdach notując kolejno drugi i czwarty czas.

 

GP Korei: Renault czuje się mocne

Zarówno Robert Kubica jak i Witalij Pietrow po piątkowych treningachpozostawili spore nadzieje na osiągnięcie dobrego wyniku w Grand Prix KoreiPołudniowej. Obaj przyznają, że bolidy Renault bardzo pozytywnie spisująsię na torze Yeongam.

 

GP Korei: Czerwona płachta na "Czerwone byki"

Fernando Alonso (Ferrari) w roli toreadora poskromił dwa czerwone byki RedBulla w debiutującym Grand Prix Korei Południowej. Hiszpan dzięki ogromnemupechowi Sebastiana Vettela i Marka Webbera wygrywając na torze Yeongam, zostałnowym liderem mistrzostw Formuły 1. Robert Kubica z Renault był 5.

 

Kubica: Dwie różne połowy wyścigu

"Zająłem piąte miejsce, zdobywając dla zespołu sporo punktów.Jest to nagroda za naszą wytężoną pracę przez cały weekend. To był długii bardzo trudny wyścig, który odbywał się w dwóchczęściach" - powiedział na mecie Grand Prix Korei Południowej RobertKubica.

 

F1 2012: Trzy Grand Prix na wylocie?

Zespół Lotus Renault GP oficjalnie poinformował wczoraj, że RobertKubica nie zdąży wyzdrowieć do czasu rozpoczęcia nowego sezonu 2012 wFormule 1. Tymczasem wciąż niewiadomo czy przedstawiony przez FIA kalendarzF1, uzyska stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Pod dużymi znakamizapytania stoi bowiem rozegranie aż trzech Grand Prix - w StanachZjednoczonych, Korei Południowej i Bahrajnie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Korei Poludniowej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017