Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Monako X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Monako

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

F1: BMW Sauber. Jak szybki jest naprawdę?

Niesłabną bardzo pochlebne komentarze na temat doskonałej jazdy RobertaKubicy podczas zeszłotygodniowego wyścigu o Grand Prix Monaco. Na ocenęwystępu Kubicy zdecydował się Willy Rampf, dyrektor techniczny w ekipieBMW-Sauber. Co ciekawe wbrew wcześniejszym wypowiedziom naszego kierowcyNiemiec twierdzi, że bolid BMW jest nadal konkurencyjny dla Ferrari i McLarena.

 

F1: Sprawdź jak zmienił się bolid Kubicy

Grand Prix Hiszpanii będzie czasem wielkiej próby dla ekip, któreprzespały początek sezonu. Udoskonalenia na pierwszą europejską rundęsezonu przygotował każdy zespół, ale największy optymizm panuje wobozie Ferrari.

 

F1: BMW liczy na dalszy postęp

Mario Theissen jest przekonany, że poprawa widoczna w Grand Prix Hiszpanii topoczątek dalszych postępów zespołu Roberta Kubicy.

 

BMW o Monako: Wspaniałe, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju

24 maja zespoły Formuły 1 zmierzą się w Grand Prix Monako. Ten uważany zanajbardziej prestiżowy wyścig nazywany jest "perłą w koronie"Formuły 1. To zdanie podziela także Robert Kubica i zespół BMW Sauber.

 

Grand Prix Monako: Kolejny dublet Brawn GP, kolejny pech Kubicy

Dominacja teamu Brawn GP w wyścigach Formuły 1 trwa. W Grand Prix Monaco poraz piaty w sezonie triumfował Jenson Button, który wyprzedził swojegoklubowego kolegę Rubensa Barrichello. Robert Kubica nie ukończył wyścigu.

 

Kubica: Brakuje nam prędkości

Brakuje nam prędkości i innych rzeczy. Takie problemy nie powinny sięzdarzać - powiedział tuż po wyścigu w Monako dla Przeglądu SportowegoRobert Kubica.

 

Kubica i Heidfeld: Powoli idziemy do przodu

- "Tor w Stambule jest zupełnie inny od tego w Monako. To nowoczesnyobiekt z szybkimi zakrętami. Najsłynniejszy jest szybki zakręt w lewo -"Zakręt Ósmy" - powiedział kierowca BMW Sauber Robert Kubica.W najbliższy weekend odbędzie się wyścig o Grand Prix Turcji.

 

Kubica: Mniejsze szanse niż kiedykolwiek wcześniej

W tym roku szanse na dobry wynik są tu mniejsze niż kiedykolwiek - powiedziałdla Przeglądu Sportowego Robert Kubica przed Grand Prix Węgier.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Monako".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017