Wyszukiwałeś:

Grand X

Prix X

Wielkiej X

Brytanii X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Prix Wielkiej Brytanii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

F1: Spektakl jednego aktora

Fernando Alonso z zespołu Renault wygrał czwarty z rzędu wyścig Formuły 1.Tym razem młody Hiszpan nie dał rywalom żadnych szans podczas eliminacji oGrand Prix Kanady rozgrywanej w ubiegły weekend na torze im. GillesaVilleneuve-a.

 

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

F1: Kierowcy będą strajkować?

Kierowcy F1 są podobno gotowi zastrajkować podczas zaplanowanego na począteklipca Grand Prix Wielkiej Brytanii - czytamy w Przeglądzie Sportowym. Powodemszykowanego przez zawodników protestu jest podwyżka opłat zasuperlicencje wydawane przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA).

 

F1: W 2009 o jeden wyścig więcej

19 zamiast 18. Tyle rund Mistrzostw Świata będzie liczył najprawdopodobniejprzyszłoroczny sezon Formuły 1, którego harmonogram przedstawiła wśrodę Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA.

 

F1: Hamilton broni swojego podwórka. Kubica przegrywa z deszczem

Robert Kubica nie ukończył Grand Prix Wielkiej Brytanii. A szkoda bo, mimodopiero 10. pozycji na starcie na zalanym deszczem Silverstone Polak spisywałsię znakomicie. Aż do 41. okrążenia na którym popełnił błąd iwypadł z toru. Wygrał Lewis Hamilton, który z liczbą 48 punktówwspólnie z Kimi Raikkonenem i Felipe Massą lideruje stawce F1.

 

F1: Pierwsze zwycięstwo Kovalainena, punkt Kubicy

Robert Kubica zajął ósme miejsce podczas wyścigu o Grand Prix Węgier.Nieoczekiwanie zwyciężył Fin Heikki Kovalainen, który wykorzystaławarię bolidu prowadzącego Felipe Massy trzy okrążenia przed końcemwyścigu.

 

F1: Rozpoczną od Melbourne

Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) zatwierdziła kalendarzprzyszłorocznych mistrzostw świata Formuły 1. Najważniejszą zmianą wporównaniu z poprzednimi planami jest przesunięcie wyścigu w Szanghajuz końca na trzecie miejsce.

 

F1: Królestwo Wielkiego... Vettela

Dubletem teamu Red Bull zakończył się wyścig o Grand Prix Wielkiej BrytaniiFormuły 1. Wygrał Sebastian Vettel, drugi był Mark Webber, a trzeci RubensBarrichello z Brawn GP. Robert Kubica dojechał trzynasty.

 

F1: BMW ma podwójny dyfuzor, Red Bull już potrójny

BMW Sauber wprowadziło udoskonalenia w bolidzie Roberta Kubicy. Niestety rywalerozwijają się się jeszcze szybciej. Taki Red Bull opracował jużpotrójny dyfuzor.

 

F1: Czerwone byki gonią Brawn GP

F1 coraz ciekawsza! Australijczyk Mark Webber z teamu Red Bull-Renault wygrałGrand Prix Niemiec, odnosząc pierwsze zwycięstwo w Formule 1. Czternastemiejsce na torze Nuerburgring zajął Robert Kubica z BMW-Sauber.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Prix Wielkiej Brytanii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017