Wyszukiwałeś:

Grand X

Scenic X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grand Scenic

Spróbuj też wyszukać: "grand scenic" renault grand scenic scenic grand wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowa twarz Renault Scenic

Nie tylko Renault Kangoo odczuje w tym roku zmiany. Pod ołówek projektantówposzedł także model Scenic, którego nowa odsłona ma zadebiutować wraz zkońcem tego roku.

 

Renault Scenic w nowych szatach

Wraz ze zmianą roku kalendarzowego w sprzedaży pojawi się odmłodzona wersjaRenault Scenic. Pojemny mini van francuskiej marki otrzyma zmodyfikowany pakietwyposażenia, zmieni się układ siedzeń (Renault Grand Scenic) i pojawią sięnowe jednostki napędowe.

 

Renault Scenic: Premiery nie było!

Jak donosi brytyjski serwis branżowy Auto Express na odbywających sięaktualnie targach samochodowych w Londynie na próżno można szukać nowej,odmłodzonej wersji Renault Scenic. Francuski reprezentant klasy MPV po prostusię na nich nie pojawił.

 

Małysz wybrał Renault!

Kadra polskich skoczków narciarskich oraz narciarzy alpejskich otrzymała dodyspozycji od Renault Polska flotę dziewięciu samochodów. Już na najbliższezawody w Hinterzarten Adam Małysz i spółka wybiorą się nowym RenaultEspace.

 

Będzie Peugeot 3008?

Skoro siostrzana marka Citroen ma swojego minivana C4 Picasso, to dlaczegopodobnego modelu nie miałby mieć w swojej gamie i Peugeot? Wedługniepotwierdzonych jeszcze informacji takim modelem ma być Peugeot 3008.

 

Euro NCAP: Hybrydy są bezpieczne

Aż siedem na osiem przetestowanych przez Euro NCAP modeli uzyskałomaksymalną, pięciogwiazdkową ocenę za ochronę podczas testówzderzeniowych. Bardzo dobrze wypadły m.in. dwie hybrydowe nowości - HondaInsight oraz Toyota Prius.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 
 
 

Sprzedam: Renault Grand Scenic 2014

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
van srebrny diesel 1500 110 131450 41500PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grand Scenic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017