Wyszukiwałeś:

Grande X

Punto X

Abarth X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grande Punto Abarth

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Grande Punto: Veni, vidi, vici...

Udany rajdowy debiut dla Fiata Grande Punto. Podczas Rajdu Ciocco, pierwszejeliminaccji Rajdowych Mistrzostw Włoch, Paolo Andreucci oraz Anna Andreussiwywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej za kierownicą nowejgeneracji "kropki".

 

Grande Punto jako hot-hatch

Nie nowa "pięćsetka", a Fiat Grande Punto będzie pierwszym modelem,z którym do gry powróci włoska marka Abarth. Tę usportowioną wersję Fiataz segmentu B zobaczymy już na targach w Genewie.

 

Super sportowe Grande Punto

Na salonie samochodowym we Frankfurcie Fiat zaprezentuje koncepcyjny jeszczemodel Grande Punto w najmocniejszej wersji Abarth SS (esse-esse), którąmożna tłumaczyć jako Super Sport.

 

Abarth - tanie ściganie

Po latach nieobecności na europejskim rynku wreszcie powraca marka Abarth,znana z licznych i spektakularnych sukcesów sportowych. Symbolem markijest skorpion - znak zodiaku jej założyciela, Carlo Abartha oraz synonimwielkich emocji. Ten sam znak zdobić będzie dwie sportowe produkcje Fiata -Grande Punto Abarth oraz 500 Abarth, które od kilku dni można nabyćtakże w Polsce.

 

Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet: Namiastka sportowca

Fiat Grande Punto w ciągu już trzech lat obecności na rynku zdołałwywalczyć sobie dość solidną pozycję wśród konkurencyjnego segmentumaluchów. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia. I teraz ze 120-konnymsilnikiem T-Jet z turbosprężarką zamierza powalczyć o klienta oczekującegood auta nieco więcej sportowych doznań.

 

Abarth Grande Punto: VIDEO-TEST

Ekonomiści operację Fiata zmierzającą do wprowadzania na rynek AbarthaGrande Punto, mogliby nazwać krótko i po imieniu - dumping. Nam ciśniesię na usta jedna konkluzja - Ave Fiat! Już od niepamiętnych czasówmoc sportowych doznań nie była dostępna w cenach rodem z marketówsieci "Biedronka", tak jak ma to miejsce u Włochów.

 

Abarth 500: Potrafi ukąsić

Kiedy w 2007 roku wpierw na wystawie w Genewie mogliśmy świętowaćpowrót marki Abarth (z modelem Grande Punto), a kilka miesięcypóźniej Fiat zaprezentował wskrzeszoną do życia"pięćsetkę", stało się jasne, iż prędzej czy późniejdojdzie do połączenia obu tych legend. Nie minął rok i światło dzienneujrzał Abarth 500, auto, które już na starcie wzbudza niezwykle ogromneemocje. Czy słusznie?

 

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

Grande Punto do serwisu!

Właściciele cieszącego się sporą popularnością na naszym rynku modeluFiat Grande Punto muszą się liczyć z możliwością pojawienia sięproblemów ze sterownością auta. Z tego też powodu zostaną zaproszenido serwisów.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grande Punto Abarth".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017