Wyszukiwałeś:

Grandis

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grandis

Spróbuj też wyszukać: mercedes benz sprinter 2007 mazda 5 grandis 2 0

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Grandis w Polsce

Niedawno informowaliśmy Państwa o wprowadzeniu specjalnej wersji Grandisa wAnglii, a teraz możemy ostatecznie zapowiedzieć wjazd tego auta do Polskichsalonów - rozpoczęła się właśnie przedsprzedaż nowego modeluMitsubishi.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce!

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie najnowszy, znanywszystkim entuzjastom, flagowy model tej marki - Lancer Evolution IX. Towielkie święto wszystkich miłośników tego modelu.

 

Lancer Cedia dla Indii

Na trwającej w styczniu wystawie samochodowej New Delhi Auto Expo, firmaMitsubishi Motors Corporation zaprezentowała nowy model Lancera, który będzieprodukowany i sprzedawany przez lokalnego partnera MMC - koncern HindustanMotors Limited (HML). W Indiach, samochód będzie nosił nazwę Lancer Cedia.

 

Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Kupujący samochody Mitsubishi mogą skorzystać z poszerzonej ofertywyposażenia dodatkowego, dostępnego u autoryzowanych dealerów, w składktórego wchodzą m.in. instalacja gazowa oraz przenośne systemy nawigacji.

 

Mitsubishi do serwisów

Europejski oddział Mitsubishi Motors ogłosił właśnie akcję serwisową dlakilku modeli ze swojego zestawienia. Tylko jeden z tych modeli oferowany był naterenie Polski. Chodzi tutaj o Mitsubishi Grandis z roku modelowego 2006.

 

Wadliwe siedzenia Grandisa

Niektóre egzemplarze siedmiomiejscowej wersji modelu Mitsubishi Grandis mogąmieć wadliwie działające oparcie drugiego rzędu siedzeń. Właścicielezostaną wezwani do serwisów w celu dokonania naprawy.

 

Mitsubishi wzywa do serwisu dwa modele

Polski oddział Mitsubishi powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że samochody Mitsubishi Grandis XP i Outlander GS45X, mogąpowodować zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017