Wyszukiwałeś:

Grecja

. Znaleziono 136 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grecja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 136 wszystkich):

Wątek na forum: Auto-robot bez kierowcy

Widziałem w Grecji takie cudo rok temu, Skode Octavie II sterowaną przez komputer. Burakowóz jechał sam a gość siedział po prawej stronie (kierownica z lewej). Robiło to niezłe wrażenie na przechodniach. Tylko, że tam nie było czujników, ale kierowca musiał "nauczyć auto" jazdy, całej tra...

 

Wątek na forum: Fiat Croma: CD nastąpił - Croma jedzie dalej

Jeżdżę Cromą z ilnikem 150 km. Rzeczywiście spalanie jest naprawdę niskie. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. drażnią drobiazgi takie jak brak uchwytu na napoje, zbyt mały zakres regulacji kierownicy i co mnie wkurza - po włączeniu spryskiwacza szyby przedniej nie cały płyn trafia na szyb...

 

Leon podwójnym Autem Roku w Grecji

Po raz pierwszy przyznawana w Grecji nagroda Car of the Year trafiła "wręce" Leona. Seat Leon został ponadto odznaczony tytułem "HellenicCar of the Year".

 

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Via Carpatia – z Kowna na południe

Via Carpatia to szlak drogowy z Kowna do Debreczyna i ewentualnie dalej napołudnie. 22 października 2010 r. w Łańcucie odbyło się uroczystepodpisanie deklaracji przystąpienia do inicjatywy „Via Carpatia”trzech państw – Bułgarii, Grecji oraz Rumunii. Są to kolejne, obokWęgier, Słowacji, Polski i Litwy kraje, które przystąpiły do projektu„Via Carpatia”. W Polsce w szlak wpisują się drogi ekspresowe S8 iS19 (Budzisko – Suwałki – Choroszcz/Białystok – Lublin– Rzeszów - Barwinek).

 

Wątek na forum: Koniec "kratek"!

jak tu kupić samochód? to bardzo zła wiadomość dla firm. przez 2 lata będzie wielki zastój. sprzedaż aut pójdzie na dno, ale w sumie cała gospodarka polska idzie na dno i pewnie niedługo podzielimy los Grecji, bo partia przekrętów obywatelskich nie ma pomysłów na rządzenie krajem. Znajdź podobne forum Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

 

Wehikuł czasu na Cyprze

Są jeszcze na świecie specyficzne miejsca, gdzie czas lata temu całkowiciesię zatrzymał.

 

F1 w kolebce cywilizacji?

Grecja zgłasza aspiracje do posiadania własnego toru Formuły 1. PierwszeGrand Prix z udziałem najszybszych kierowców świata miałoby odbyćsię już w 2015 roku.

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017