Wyszukiwałeś:

Grecja

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grecja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Tachografy cyfrowe w Polsce

Ministerstwo Transportu i Budownictwa na swoich stronach internetowychopublikowało informację dotyczącą stanu wdrożenia systemu nowych, cyfrowychtachografów w Polsce. Jak wynika z treści biuletynu wszystkie trudnościzwiązane z wprowadzeniem nowych urządzeń do obiegu zostały zwalczone.

 

A1 Sośnica - Bełk otwarcie ofert

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciu ofert wprzetargu ograniczonym, którego przedmiotem jest budowa autostrady A-1 naodcinku Sośnica - Bełk.

 

Nissan Tiida od czerwca

Spółka Nissan Europe ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu 2007 roku rozpoczniesię sprzedaż modelu Tiida na rynku europejskim. Tiida jest najnowszym modelemNissana, zaprezentowanym po niedawnym wprowadzeniu na rynek pojazdu cross-oversegmentu C - modelu Qashqai.

 

Operacja pasy bezpieczeństwa

Prawie 126 tys. przypadków braku zapiętych pasów bezpieczeństwaujawniono w czasie ogólnoeuropejskiej kampanii 'Operacja pasybezpieczeństwa'. W kampanii uczestniczyło 21 krajów. Kampania zostałaprzygotowana pod patronatem TISPOL - Europejskiego Stowarzyszenia PolicjiDrogowej, wspomagającego Unię Europejską w ograniczeniu przypadkówśmierci na drogach.

 

Ciąg dalszy sporu o Noble'a

Przed wystawą we Frankfurcie wyrok niemieckiego sądu zastopował europejskidebiut chińskiego modelu Noble. Teraz podobne orzeczenie sądu włoskiegoblokuje jego pojawienie się na targach w Bolonii.

 

PE za wolniejszą podwyżką cen oleju napędowego

Parlament Europejski poparł wprawdzie wniosek Komisji Europejskiej dotyczącypodniesienia minimalnych stawek opodatkowania oleju napędowego do poziomustawek benzyny bezołowiowej, jednak chce, by proces ten postępował wolniej.

 

Rekord sprzedaży Mazdy

Na polskim firnamencie motoryzacyjnym pojawił się nowy konkurent dla Audi,Toyoty, Volkswagena, Opla i plejady koreańskich gwiazd. Co więcej, makonkretne atuty w garści by walczyć o wysoką pozycję i nowychklientów w polskich salonach.

 

320 Solarisów dla Aten

Kontrakt na dostawę 320 autobusów miejskich, podpisali przedstawicielefirmy Solaris Bus & Coach S.A. z ateńskim przewoźnikiem firmą E.THE.L.Jest to największe, jednorazowe zamówienia jakie do tej pory wygrałproducent autobusów marki Solaris.

 

Hyundai i10 - z Indii na paryskie salony

Aby zademonstrować potencjał jaki drzemie w modelu i10, Hyundai rozpocząłtranskontynentalne przedsięwzięcie pod hasłem i Drive to Paris.10 wrześniadwa modele Hyundai i10 ruszyły w trasę liczącą 10 000 km z New Delhi doParyża.

 

Porozumienie w sprawie Via Carpatia

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o podpisaniu memorandum dotyczącegopolsko-słowackiej współpracy w przygotowaniu i realizacjiprojektowanego szlaku tranzytowego Via Carpatia. Polska część tej trasybędzie mieć około 620 km długości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017