Wyszukiwałeś:

Greenline

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Greenline

Spróbuj też wyszukać: ekologia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Hybrydowa Vectra?

Wygląda na to, że koncern General Motors zamierza ujawnić do końca jeden znajwiększych sekretów ostatnich miesięcy. Prezentacja samochodu SaturnAura Greenline z silnikiem spalinowo-elektrycznym udowadnia, że ostatniepogłoski na temat hybrydowych planów GM okazały się prawdziwe.

 

Fabia w wersji Scout oraz GreenLine

Choć niewątpliwie głównym bohaterem podczas wystawy samochodowej weFrankfurcie na stoisku Skody była Fabia kombi, to jednak warte uwagi byłytakże prototypowa Fabia Combi Scout oraz ekologiczna seria GreenLine.

 

Skoda: Rozbudowa fabryk i produkcja "Yeti"

Należąca do koncernu Volkswagena, Skoda, zapowiedziała zwiększenie produkcjiaut w fabrykach w Czechach i na Słowacji oraz potwierdziła budowę nowegomodelu Yeti. Samochodu o aspiracjach sportowo-terenowych.

 

4x4 oraz GreenLine w Superbie

Gwiazda stoiska Skody na wystawie w Genewie - nowa generacja modelu Superbpojawi się także w dwóch dość ciekawych wersjach - z silnikiem 3,6FSI V6 4x4 oraz GreenLine.

 

Fabia Greenline potrafi wiele

W międzynarodowym teście porównawczym przeprowadzonym na terenieNiemiec oraz Austrii, model Skoda Fabia Greenline uzyskał rewelacyjny wynikśredniego zużycia paliwa na poziomu zaledwie 3,2 litra.

 

Najmocniejszy Superb

Podczas salonu samochodowego w Moskwie Skoda zaprezentowała najmocniejsząwersję benzynową swojego flagowego modelu - Superba.

 

Fabia i Superb GreenLine już w Polsce

Pod koniec września w sprzedaży na polskim rynku pojawią się dwa pierwszemodele z gamy ekologicznych aut Skody - Fabia i Superb w wersji GreenLine.

 

Ekologiczny Paryż

Powoli zbliża się już koniec wystawy samochodowej w Paryżu. Czas więc napierwsze podsumowania. Z całą pewnością można stwierdzić, iż motywemprzewodnim tegorocznej edycji targów była ekologia i walka oograniczenie emisji dwutlenku węgla. Różnego rodzaju ekologicznerozwiązania można było spotkać niemal na wszystkich stoiskach.

 

Skoda Yeti w Genewie

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Genewie firmaŠkoda Auto zaprezentuje kilka nowości. Wśród nich będzienajnowszy model Yeti oparty na modelu studyjnym o tej samej nazwie.

 

Zielona Octavia

W ofercie Skody pojawiła się ekologiczna i oszczędna Škoda OctaviaGreenLine, w dwóch wersjach nadwoziowych, wyposażona w nowy silnik 1.6TDI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017