Wyszukiwałeś:

Grudziadz

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grudziadz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

200 mln EUR pożyczki na drogi

Sektor transportu pożyczył 200 mln EUR z Europejskiego Banku Inwestycyjnego namodernizacje dróg. W ramach projektu modernizacji dróg w Polsce sfinansowanabędzie budowa 11 obwodnic i 4 dróg ekspresowych w Polsce.

 

Państwo zbuduje autostradę A1

Minister Transportu Jerzy Polaczek poinformował dzisiaj firmę GdańskTransport Company, że budowa autostrady A1 na odcinku Grudziądz - Toruńbędzie realizowana przez stronę rządową.

 

Remont wiaduktu w Kwidzynie

Trwa remont wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 55 (ul. Jagiełły) w Kwidzynie.Początkowo prace prowadzone były z zachowaniem ciągłości ruchu ale od 7sierpnia br. został uruchomiony objazd ulicami miasta.

 

Kto zbuduje A1 Grudziądz – Toruń?

„Zostało wydane zawiadomienie o wszczęciu z urzędu postępowaniaadministracyjnego w przedmiocie stwierdzenia wygaśnięcia decyzji dotyczącejkoncesji udzielonej Gdańsk Transport Company S.A. na budowę i eksploatacjęautostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk – Toruń – informujeMinisterstwo Transportu.

 

Bieżące informacje o A-1 Grudziądz - granica z Czechami

W związku z decyzją ministra transportu o wygaśnięciu koncesji dla firmy GTCna odcinek autostrady A1 Gdańsk – Toruń, Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad poinformowała, że odcinek Gdańsk-Grudziądz będzierealizowany przez firmę GTC (do końca 2008 r.) a odcinek Grudziądz-Toruńbędzie realizowany przez GDDKiA.

 

Średnicówka i most połączy Grudziądz z A1

Gdański Transprojekt będzie wykonawcą kompleksowej dokumentacji projektowejna budowę II etapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu. Wykona także projektodcinka od węzła autostradowego Grudziądz do skrzyżowania z ul.Południową. W ten sposób rozwiązany zostanie problem połączeniaśrednicówki z autostradą A1.

 

Grudziądz: Powstanie III etap Trasy Średnicowej

W połowie stycznia bieżącego roku miało miejsce spotkanie dotyczące budowyIII etapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu. Odcinek drogi do węzła naautostradzie A1 będzie kosztować 80 mln zł. Inwestycja ma zostaćzrealizowana do 2011 roku.

 

Grudziądz: Wybudują węzeł i Trasę Średnicową

W najbliższych latach prawdopodobnie uda się rozwiązać problemykomunikacyjne Grudziądza. Generalna Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradwybuduje kolejny odcinek Trasy Średnicowej, która połączy miasto zautostradą A1 oraz wielopoziomowy węzeł drogowy.

 

Trasa Grudziądz - Rypin w przebudowie

Trwają prace modernizacyjne na trasie wojewódzkiej nr 534 pomiędzyGrudziądzem i Rypinem. Za ponad 91 milionów złotych przebudowanychzostanie prawie pół setki kilometrów drogi. prace potrwaja dojesieni 2010 roku.

 

Są pieniądze – rusza budowa A1 Grudziądz - Toruń

Minister infrastruktury podpisał wniosek, skierowany do bankówfinansujących budowę autostrady A1 Grudziądz – Toruń, na wypłatępierwszej transzy w wysokości ponad 600 mln złotych na realizację tejinwestycji. Budowa 62-kilometrowego odcinka A1 pochłonie 3 145 mln zł ifinansowana będzie z pieniędzy prywatnych w ramach systemu PartnerstwaPubliczno-Prywatnego. Odcinek ten zostanie oddany do użytku pod koniec 2011roku. Wykonawcą prac na zlecenie GTC będzie Skanska-NDI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017