Wyszukiwałeś:

Grudziadz

. Znaleziono 112 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grudziadz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 112 wszystkich):

Wątek na forum: Podkarpacka A4 ruszy już w marcu

ciekawe czy wszystko pojdzie jak zwykle i - wzorem A4 Wrocław-Krzywa, A1 Gdańsk-Grudziądz, A1 Sośnica-Gorzyczki, S3 Szczecin-Gorzów i wiele wiele innych - ...nie zdążą . Niezwykłe plany - pójdzie jak zwykle ~jumper

 

Kto zbuduje A1 Grudziądz – Toruń?

„Zostało wydane zawiadomienie o wszczęciu z urzędu postępowaniaadministracyjnego w przedmiocie stwierdzenia wygaśnięcia decyzji dotyczącejkoncesji udzielonej Gdańsk Transport Company S.A. na budowę i eksploatacjęautostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk – Toruń – informujeMinisterstwo Transportu.

 

Bieżące informacje o A-1 Grudziądz - granica z Czechami

W związku z decyzją ministra transportu o wygaśnięciu koncesji dla firmy GTCna odcinek autostrady A1 Gdańsk – Toruń, Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad poinformowała, że odcinek Gdańsk-Grudziądz będzierealizowany przez firmę GTC (do końca 2008 r.) a odcinek Grudziądz-Toruńbędzie realizowany przez GDDKiA.

 

Średnicówka i most połączy Grudziądz z A1

Gdański Transprojekt będzie wykonawcą kompleksowej dokumentacji projektowejna budowę II etapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu. Wykona także projektodcinka od węzła autostradowego Grudziądz do skrzyżowania z ul.Południową. W ten sposób rozwiązany zostanie problem połączeniaśrednicówki z autostradą A1.

 

Grudziądz: Wybudują węzeł i Trasę Średnicową

W najbliższych latach prawdopodobnie uda się rozwiązać problemykomunikacyjne Grudziądza. Generalna Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradwybuduje kolejny odcinek Trasy Średnicowej, która połączy miasto zautostradą A1 oraz wielopoziomowy węzeł drogowy.

 

Grudziądz: pre-umowa na średnicówkę

Została podpisana pre-umowa na realizację budowy II etapu Trasy Średnicowej wGrudziądzu od ul. Droga Łąkowa do ul. Południowej i etapu III od węzła„Grudziądz” do połączenia z drogą krajową nr 55.

 

Grudziądz przymierza się do Trasy Średnicowej

Ustalono szczegóły dotyczące przekazania przez GDDKiA grudziądzkiemusamorządowi pełnej dokumentacji III podetapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu.Samorząd ma otrzymać dokumentację jeszcze w marcu br. Wówczas naprzełomie marca i kwietnia możliwe byłoby ogłoszenie przetargu na wykonawcętej inwestycji.

 

Prace nad Trasą Średnicową w Grudziądzu

W Grudziadzu trwają prace budowlane III podetapu Trasy Średnicowej. Etap tenzaplanowano jako odcinek drogi klasy G o długości  2,7 km z węzłemdrogowym - wiaduktem na wysokości ul. Konstytucji 3-go Maja oraz  mostkiemnad rzeką Rudniczanka. To strategiczna inwestycja dla miasta - droga pozwolipołączyć węzeł Grudziądz autostrady A1 z drogą krajową nr 55.

 

Toruń, Bydgoszcz i Grudziądz budują drogi

Toruń już buduje, Bydgoszcz i Grudziądz złożyły wnioski aplikacyjne– łącznie 12 milionów złotych z Regionalnego ProgramuOperacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego trafi na inwestycje drogowew tych miastach. To jedne z ostatnich wojewódzkich subwencji wkończącej się perspektywie finansowej, możliwe dzięki przyznanej nam premiiza sprawne wdrażanie programu w poprzednich latach.

 

Inwestycje w Grudziądzu z dofinansowaniem UE

Ponad 46,4mln zł dofinansowania otrzyma projekt pn. Budowa Trasy ŚrednicowejEtap II - od ul. Droga Łąkowa do węzła A-1 „Grudziądz" - odcinek3. Inwestycja jest realizowana w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko,działania 8.2 Drogi krajowe poza siecią TEN-T.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017