Wyszukiwałeś:

Grupa X

PGD X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grupa PGD

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Rekordowa sprzedaż Grupy PGD

Podczas gdy polski rynek motoryzacyjny dotknął w minionym roku głębokikryzys, Grupa PGD - po raz pierwszy w swojej historii - zanotowała rocznąsprzedaż samochodów powyżej 6 tysięcy sztuk (dokładnie 6056).

 

16 autoryzacja i piąta marka Grupy PGD

Grupa PGD uzyskała autoryzację MMC Car Poland na sprzedaż i serwissamochodów Mitsubishi w Bielsku-Białej. Jest to już szesnasta autoryzacjaGrupy PGD w Polsce oraz piąta marka oferowana przez Grupę w Polsce.

 

Grupa PGD w klubie 10 000

Grupa PGD, jako pierwsza firma dealerska w Polsce, dołączyła do elitarnegoklubu dealerów, których roczna sprzedaż przekracza 10 tys.samochodów.

 

PGD na medal

Grupa PGD została laureatem Medalu Europejskiego przyznawanego przez BusinessCentre Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski KomitetEkonomiczno-Społeczny za wprowadzanie wielomarkowości na polskim i słowackimrynku motoryzacyjnym.

 

Infiniti startuje w Polsce

Na rynek europejski wchodzi właśnie marka Infiniti. Również w naszymkraju znajdzie się jej przedstawicielstwo. W Polsce oficjalnym dystrybutoremtych samochodów będzie Grupa PGD. Już w październiku ruszy pierwszysalon Infiniti Warszawa.

 

Grupa PGD rozszerza sieć

Pod koniec ubiegłego tygodnia działalność zainaugurował kolejny salonwchodzący w skład Grupy PGD. Tym razem był to salon Japan Motors w Tychachprowadzący sprzedaż samochodów marki Nissan.

 

60-procentowy wzrost Grupy PGD

969 nowych samochodów zamówili klienci w salonach Grupy PGD wpaździerniku. To aż o 60% więcej niż w październiku 2007 roku i o 34%więcej niż we wrześniu. Od początku roku dealerstwa Grupy PGDprzyjęły  11% więcej zamówień w porównaniu z tym samymokresem 2007 roku.

 

Kolejny rekord Grupy PGD

5.122 samochody sprzedane przez Grupę PGD w I półroczu to najlepszywynik w historii największego polskiego dealera. Wzrost w stosunku dopierwszego półrocza ubiegłego roku wyniósł aż 13,1%. UdziałGrupy PGD w sprzedaży na rynek krajowy przekroczył 3%.

 

Największy salon w Krakowie

Grupa PGD, największa działająca w Polsce grupa dealerska, uruchomiławłaśnie swoje nowe centrum sprzedaży. Centrum Motoryzacyjne Krzemionki wKrakowie, w którym sprzedawane będą auta trzech marek, jest obecnienajwiększym salonem samochodowym w Krakowie.

 

Grupa PGD przekracza granicę 10.000

Grupa PGD jako pierwsza firma dealerska w polskiej branży motoryzacyjnejprzekroczyła granicę dziesięciu tysięcy sprzedanych nowych samochodóww ciągu roku. Samochód nr 10.000 w 2009 roku został sprzedany wKrakowie 21 grudnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grupa PGD".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017