Wyszukiwałeś:

Grzegorz X

Grzyb X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Grzegorz Grzyb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

VI runda Kia Picanto Cup

W najbliższy weekend na torze w Kielcach odbędzie się przedostatnia już, VIrunda pierwszego sezonu mistrzostw Polski KIA Picanto Cup. Wyścigi zapowiadająsię nadzwyczaj ciekawie, bowiem wszyscy startujący w markowym pucharze Picantomają do zrealizowania ambitne cele sportowe.

 

RSMP: Na początek "po białym"

4. Platinum Rajd Magurski, to pierwsza eliminacja otwierająca tegoroczny sezonRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dziś, w piątek do walki nazaśnieżonych odcinkach specjalnych wokół Gorlic przystąpi niemalcała czołówka rajdowców z sezonu 2007. Zabraknie jedynieimportowanego z Francji Mistrza Polski, Bryana Bouffiera.

 

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Automobilklub Sudecki opublikował listę zgłoszeń do Platinum 36. RajduElmot-Remy. Po raz kolejny bogato w klasie samochodów grupy N oraz cocieszy w nowej Super 2000. Na starcie nie zabraknie faworytów domistrzowskiego tytułu, Francuza Bryana Bouffier, Leszka Kuzaja czy KajetanaKajetanowicza.

 

RSMP: Marsylianka w Świdnicy

Wystarczyły zaledwie dwie eliminacje by rajdowy Mistrz Polski z eksportu, BryanBouffier objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu.Platinum 36. Rajd Elmot-Remy, trzecia runda w kalendarzu RSMP, obdarzyłkibiców nie tylko uroczą wiosenną aurą u podnóżaSudetów ale także zaciętą rywalizacją.

 

RSMP: Kuzaj w Peugeot 207 S2000

Leszek Kuzaj otwiera listę zgłoszeń do szóstej rundy RajdowychMistrzostw Polski, Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Niespodzianką jest startpopularnego "Kuziego" w aucie klasy S2000 i to, że nie jest jeszczejasne kto będzie jego pilotem.

 

Rajd Rzeszowski: Jak prolog to Kuchar

Tomasz Kuchar choć jak sam twierdzi dopiero poznaje swoją nowąrajdówkę nie miał sobie równych ponownie w tym sezonie naprologu przed otwierającymi dzisiaj odcinkami Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego.Wrocławianin w Peugot 207 S2000 wyprzedził kolejno Pawła Dytko i AndrzejaMancina (obaj Mitsubishi Lancer Evo IX).

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb (nie)spodziewanym liderem?

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem prowadzą po pierwszych sześciuodcinkach Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Kierowca Fiata Punto S2000 zająłfotel lidera po ostatnim OS-ie dzisiejszego dnia. Dwaj jego głównirywale Bryan Bouffier i Leszek Kuzaj nie liczą się już w walce o zwycięstwo(obaj Peugeot 207 S2000).

 

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb zmienia auto... na szybsze!

Grzegorz Grzyb przygotował nielada niespodziankę dla kibiców i samegosiebie. W swoim domowym rajdzie wystartuje za kierownicą Peugeota 207 S2000, anie jak dotąd przypuszczano Fiata Grande Punto.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb broni swojej twierdzy

Jeśli ktoś może wygrać Rajd Rzeszów to tylko pochodzący ze stolicyPodkarpacia Grzegorz Grzyb. Choć kierowca Peugeota 207 S2000 startuje nacodzień w Mistrzostwach Słowacji, okazał się najszybszy także na polskimpodwórku rajdowy, wygrywają po raz drugi z rzędu asfaltowąeliminację.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Grzegorz Grzyb".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017