Wyszukiwałeś:

H X

1 X

. Znaleziono 668 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: H 1

Spróbuj też wyszukać: H 200 łożyska przód H 1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 668 wszystkich):

6 cylindrów w 1-ce

Podczas marcowych targów w Genewie zadebiutuje nowa wersja BMW 1 z nietypowym,jak na auto kompaktowe, silnikiem. Poza małymi wyjątkami, w tej klasie niebyło jeszcze takiego połączenia.

 

H-1 Truck dla firm

Od 1 czerwca Hyundai H-1 Truck w wersji "podwozie pod zabudowę" uzupełniofertę samochodów dostawczych firmy Hyundai Motor Poland, która obejmujerównież dwie wersje nadwozia typu Van z trzema lub sześcioma siedzeniami.

 

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymimodelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje sięłamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

Nowości Hyundaia z rocznika 2007

Wśród gamy modelowej Hyundaia z rocznika 2007 pojawiły się trzy nowości:limitowana wersja Top-Line trzech modeli Atos, Getz i Accent; Sonata z nowymsilnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra oraz dostawczy H-1 Van z nowymsilnikiem 2,5 litra CRDi.

 

Odmieniony Hyundai H-1

Targi w Seulu były okazją do zaprezentowania całkowicie nowego Hyundaia H-1.Znacząco odmieniony van ma oferować więcej miejsca wewnątrz, więcejkomfortu i udogodnień dla kierowcy i pasażerów.

 

300 km/h BMW zasilanym LPG

To nie żart! Niemiecki tuner BMW I MINI, firma Hartge z Saarbrucken zamierzapobić rekord prędkości autem zasilanym płynnym gazem LPG.W tym celu powstałspecjalny egzemplarz BMW serii 1 z silnikiem V8 o mocy dochodzącej do 550 KM.

 

BMW seria 1 cabrio!

Rodzina serii 1 BMW już w przyszłym roku poszerzy się o czwartą wersjęnadwoziową - z otwieranym dachem. Premiera przewidziana jest na styczniowetargi w Detroit, zaś na europejskich drogach auto to pojawi się już w marcu.

 

Hyundai jak... Hummer

Na razie tylko z nazwy. Koreańska marka wprowadza do sprzedaży nowy model H-1o podobnie brzmiącej nazwie do amerykańskiej terenówki. SamochódHyundaia celuje jednak w zupełnie odmienną grupę klientów.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

Seria 1 z literką M

Według najświeższych informacji wynika, że BMW rzeczywiście przygotowujeserię 1 z emblematem M.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "H 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017