Wyszukiwałeś:

H3

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: H3

Spróbuj też wyszukać: h3 żarówki-i30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Hummer powiększa rodzinę

Z dwoma nowymi, limitowanymi modelami H2 i jednym podrasowanym modelem H3,amerykański Hummer wjedzie na salony motoryzacyjne w Detroit.

 

Hummer prosto z Afryki

Koncern General Motors zamierza uczynić Afrykę Południową główną baząeksportową dla samochodu Hummer H3. Pierwszy model ma zjechać z liniiprodukcyjnej już w ostatnim kwartale 2006 roku.

 

Hummer Pickup

Ostatnimi czasy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że legendarnajuż marka Hummer zostanie poszerzona o kolejny model, tym razem o nadwoziupickup, bazowanym na płycie podłogowej modelu H3 z domieszką studiumkoncepcyjnego H3 SUT.

 

Globalny Hummer H3

Już za kilka tygodni dotychczasowe zestawienie marki Hummer zostanierozszerzone. Dołączy do niego samochód, który montowany jest w RPA, a terazbędzie sprzedawany na terenie całego globu. Mowa jest tutaj oczywiście omodelu Hummer H3.

 

Będzie nowy Hummer

Póki co ukrywa się on pod nazwą kodową GMT745. Niedawno został przyłapanyprzez zagranicznych reporterów podczas testów z zasłoniętą przestrzeniąbagażową. Sprytny kamuflaż miał odwrócić uwagę od nadwozia typu pick-up.

 

Hummer z paką

Jeszcze w tym roku na rynku amerykańskim pojawi się Hummer H3T, czyli wersjapickup terenowego olbrzyma. Auto, którego premiera już w przyszłymtygodniu na wystawie w Chicago, przewidziane zostało także i na kontynenteuropejski.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017