Wyszukiwałeś:

H4

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: H4

Spróbuj też wyszukać: h 4 żarówka h4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Całkiem inny WRX

Dziennikarzom zagranicznego portalu branżowego udało się przyłapać podczastestów nadchodzący model Subaru Impreza WRX. Okazało się, że nowy samochódodróżniać się będzie znacznie od swoich sławnych poprzedników.

 

Hummer HX Concept: zapowiedź baby-Hummera

Na wystawie w Detroit zaprezentowany zostanie prototypowy Hummer HX,który jest jedną z pierwszych zapowiedzi spodziewanego w 2010 rokumałego Hummera H4.

 

Nadchodzą diody

Jeszcze kilkanaście lat temu we wszystkich samochodach montowano jeden typżarówek, które były wypełnione argonem. Na przestrzeniostatnich lat dużo się jednak zmieniło, dzięki czemu reflektory sąnieporównywalnie wydajniejsze, zużywając przy tym dużo mniejszeilości energii. 

 

Osram po zmroku

W okresie jesienno zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok zadbajmy o dobreświatła w naszym samochodzie. Odpowiednio dobrane, w znaczny sposóbpoprawiają widoczność oraz wpływają na jakość jazdy i komfort prowadzeniapojazdu. 

 

Halogeny jak ksenony

Jesień i zima to najtrudniejszy okres dla kierowców. Bezpieczna jazdazależy nie tylko od rozsądku i ostrożności prowadzącego pojazd, lecz takżeod właściwego przygotowania samochodu do drogi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017