Wyszukiwałeś:

HHR

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: HHR

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Chevrolet: Cel sprzedażowy - 300 000

Należący do koncernu GM, Chevrolet stawia sobie wysoko poprzeczkę. Do 2007roku firma zamierza sprzedać w Europie 300 tys. samochodów - to niemaltrzykrotnie więcej niż przed czterema laty. Wszystkie oferowane samochodyprodukowane będą w Korei Południowej.

 

Chevrolet HHR coraz bliżej Europy

Choć wciąż nie jest wiadomo, czy model ten trafi na rynek europejski, tojednak władze GM zdecydowały się na jego prezentacje podczas targów wGenewie. Chevrolet HHR, bo o nim tu mowa, to kolejny model w stylu retro.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Chevrolet HHR w Polsce

W maju w polskich salonach pojawi się nowy model Chevroleta, zaprojektowany wstylu retro HHR.

 

Obiecujący debiut Mazdy

Po kilku latach nieobecności na polski rynek powróciła Mazda.Oficjalnie, bo przez cały czas istniała sieć sprzedaży, gdzie można byłonabyć auta tej japońskiej marki. Pierwsza "oficjalna" obecność wrankingach Top Ten mojeauto.pl wypadła nieźle, choć z pewnością oczekiwaniasą jeszcze większe.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017