Wyszukiwałeś:

HS

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: HS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Sportowa hybryda Toyoty

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Detroit Toyota zaprezentujekoncepcyjny model FT-HS, który będzie pierwszym sportowym samochodem onapędzie hybrydowym. Bardzo prawdopodobne, iż jest to zapowiedź nowej Supry.

 

Modele przyszłości Toyoty

Zbliżająca się wielkimi krokami wystawa w Tokio będzie stanowiładoskonałą okazję dla Toyoty do urzeczywistnienia swoich fantazji na tematpojazdów samochodowych.

 

NAIAS 2009: W cieniu kryzysu

W dniu wczorajszym, w Detroit, w mieście, które jeszcze do niedawnabezapelacyjnie było uważane za stolicę motoryzacyjnego świata, ruszyłanajwiększa wystawa samochodowa za oceanem - North American International AutoShow (NAIAS).

 

Ekologiczna konkurencja Lexusa

Trwające obecnie targi w Detroit są okazją dla Lexusa do zaprezentowaniaswojej najświeższej nowości. W 2010 na rynku pojawi się całkiem nowy modeljapońskiego producenta z segmentu premium.

 

Lexus ma 20 lat

Po raz pierwszy samochody marki Lexus ujrzały oficjalnie światło dziennepodczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit w 1989 roku. Zwiedzającymieli okazję zobaczyć wówczas dwa modele: luksusowego sedana LS 400oraz samochód klasy średniej ES 250.

 

Hybrydowy następca Supry

Kiedy Toyota Supra zniknęła z gamy modelowej japońskiego koncernu w 2003roku, fani sportowego modelu byli święcie przekonani, że następca zostanieniebawem pokazany. Niestety tak się nie stało.

 

Lexus HS 250h - luksusowy Prius

W Japonii debiutuje właśnie wzbogacona wersja Toyoty Prius. Na tamtejszymrynku będzie jednak sprzedawana pod emblematem marki-córki Lexus. ModelHS 250h ma przyciągnąć jeszcze większą rzeszę fanów aut hybrydowychna stronę koncernu Toyoty.

 

Mały Lexus

Lexus przygotowuje się do debiutu pięciodrzwiowego kompaktu podczastegorocznych targów we Frankfurcie. Luksusowy wydział Toyoty zamierzawypuścić na rynek samochód, który będzie bezpośrednimkonkurentem dla BMW Serii 1 oraz Audi A3.

 

Sai, czyli hybrydowy sedan Toyoty

Sporo ciekawych nowości można zobaczyć na stoisku Toyoty podczas trwającychwłaśnie targów motoryzacyjnych w Tokio. Jedną z nich jest Toyota Sai,czyli średniej wielkości sedan, oczywiście z napędem hybrydowym.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017