Wyszukiwałeś:

Historia X

pojazdu X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Historia pojazdu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Opel Vectra kombi: Elegancik w adidasach

Kto powiedział, że do garniturowego wizerunku bogacza pasuje tylkosamochód za co najmniej 250 tys. złotych może teraz ugryźć się wjęzyk. Mocno. W naszym najnowszym teście przedstawimy Państwu auto,które mimo że jest od tych samochodów znacznie tańsze zgrabniełączy cechy limuzyny i auta sportowego.

 

Cywilizowany "Dakarowiec"

Na pierwszy rzut oka niewiele różni się od poprzednika, a mimo to ma być odniego jeszcze bardziej terenowy, jeszcze bardziej prestiżowy, jeszcze szybszy ico istotne ma być też tańszy. Niemożliwe? Owszem, możliwe. Jak zwykle bywaw takich sytuacjach diabeł tkwi w szczegółach, a w przypadku drugiejgeneracji Volkswagena Touarega tkwi w aż... 2 300 takich niuansach.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Renault Estafette - minęło pół wieku

Dziś mało kto zapewne pamięta ten model. Może najzagorzalsi fani aut markiRenault, może miłośnicy serii Żandarma z St. Tropez, gdzie model ten częstosię przewijał. Obchodzący dziś swoje 50. urodziny Renault Estafette dałpoczątek obecnym pojazdom dostawczym francuskiej marki.

 

Trabant powrócił jako... pojazd elektryczny

Stosunkowo niewielkie stoisko było miejscem jednej z najbardziejspektakularnych premier na tegorocznej wystawie IAA we Frankfurcie. Trabant NT,pokazany jeszcze jako model koncepcyjny, być może pojawi się na drogach jużza dwa lata.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 2

W 1998 roku miała miejsce premiera drugiej generacji Discovery. Posiadał ontaki sam rozstaw osi jak poprzednik (254 cm), był jednak dłuższy, coumożliwiało szóstemu i siódmemu pasażerowi siedzenie nafotelach zwróconych przodem w kierunku jazdy.

 

Gwarancja na używane

Ford uruchomił właśnie unikalny na polskim rynku program ochrony gwarancyjnejdla samochodów do 10 lat i przebiegu 200.000 km pod nazwą. Program"Gwarancja 12" obejmuje najważniejsze, a zarazem najdroższepodzespoły pojazdu.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 4 (ost.)

W 2009 roku nowa, czwarta już generacja wielofunkcyjnego, siedmiomiejscowegopojazdu marki Land Rover ujrzała światło dzienne – jest to Discovery 4.

 

Nowe BMW serii 5: Dobrze skrojony garnitur

W ciągu pięciu generacji modelowych sprzedaż światowa tego modelu wyniosłaponad 5,5 miliona egzemplarzy. Historia tego modelu ma swoje początki w latachsześćdziesiątych i od tamtego czasu każda nowa odsłona wnosiła cośinnowacyjnego do świata motoryzacji. Oto nowe BMW serii 5.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Historia pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017