Wyszukiwałeś:

Hiszpania

. Znaleziono 762 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hiszpania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 762 wszystkich):

Hiszpanie walczą o Merivę

Jak informuje serwis internetowy "just-auto.com" walka o nową fabrykę OplaMeriva nabiera coraz większego rozpędu. Już od kilku tygodni o inwestycjęOpla z polskimi Gliwicami walczą Hiszpanie z Figuerelas.

 

F1: Sprawdź jak zmienił się bolid Kubicy

Grand Prix Hiszpanii będzie czasem wielkiej próby dla ekip, któreprzespały początek sezonu. Udoskonalenia na pierwszą europejską rundęsezonu przygotował każdy zespół, ale największy optymizm panuje wobozie Ferrari.

 

GP Hiszpanii: Kubica z trzecim czasem, 1. trening dla Buttona

Robert Kubica uzyskał 3. czas pierwszego treningu przed niedzielnym Grand PrixHiszpanii - 1.22,221. Najlepszy czas wykręcił lider klasyfikacjikierowców Brytyjczyk Jenson Button z Brawn GP - 1.21,799.

 

GP Hiszpanii: Brawn GP znów poza zasięgiem

Podwójnym zwycięstwem teamu Brawn GP zakończył się wyścig o GrandPrix Hiszpanii Formuły 1. Robert Kubica przyjechał jedenasty.

 

Formuła 1: To będzie drugi początek sezonu

Grand Prix Hiszpanii. Na wyścig pod Barceloną, inaugurujący europejskączęść rywalizacji, większość zespołów poprawiła swoje bolidy.Drobne zmiany wprowadziło Renault, najbardziej rewolucyjne - Mercedes - czytamyw Przeglądzie Sportowym.

 

Bułgaria i Hiszpania - nowe rynki eksportowe Solarisa

Produkty marki Solaris wjeżdżają na nowe rynki eksportowe. Bułgaria iHiszpania to już 21 i 22 kraj, na mapie zagranicznych odbiorcówspółki. Firma podpisała kontrakt na dostawę trolejbusów doSofii oraz autobusu do Girony.

 

Rajd Hiszpanii: Loeb bawi się z rywalami

Sebastien Loeb bezapelacyjnym zwycięzcą Rajdu Hiszpanii. Francuzreprezentujący barwy Citroena tryumfował siódmy raz w tym sezonie iszósty z rzędu na hiszpańskich oesach.

 

Hiszpania obniża limit prędkości

Hiszpania została zmuszona do obniżenia ograniczenia prędkości ze 120 km/hdo 110 km/h z powodu rosnących cen paliw, co jest wynikiem krysysu w Libii orazcałym regionie arabskim.

 

GP Hiszpanii: Vettel ponownie najszybszy

Scenariusz ostatniego Grand Prix Hiszpanii niewiele się zmienił od ostatniegowyścigu w Turcji. Na torze Catalunya pod Barceloną ponownie najszybszy byłSebastian Vettel z Red Bull Racing. Drugie i trzecie miejsce zajęli kierowcyMcLarena - Lewis Hamilton i Jenson Button.

 

Wątek na forum: Rejestracja w Polsce samochodu używanego w Hiszpanii

Dzień dobry, Niedawno przeprowadziłem się z Hiszpanii do Polski. Używałem tam samochodu którego chce teraz używać tutaj. W związku z tym mam kilka pytań: 1. Jaki jest podatek drogowy w Warszawie ? 2. Jakie opłaty trzeba opłacić do używania samochodu ? 3. Co trzeba zrobić żeby móc używać samochó...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017