Wyszukiwałeś:

Holandia

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Holandia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

W Landwindzie nie przeżyjesz

Niemiecka organizacja ADAC przeprowadziła testy zderzeniowe chińskiego autaterenowego Landwind. Wyniki zostały określone jako katastrofalne i sąnajgorsze w dotychczasowej 20-letniej historii testów ADAC.

 

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

Śrubex - na zachód i na wschód

Śrubex to największy producent śrub, nakrętek, wkrętów i nitów w EuropieŚrodkowo - Wschodniej, a tym samym lider w Polsce. Każdego roku firmawprowadza około 100 nowych produktów do swojego programu produkcji, inwestujew nowe technologie, stale optymalizuje procesy produkcyjne i dba o najwyższąjakość.

 

Sportowy Mitsubishi Colt CZC

Dwa lata po premierze pięciodrzwiowego Colta i rok po wprowadzeniu dosprzedaży Colta CZ3, Mitsubishi zaprezentuje trzecie dziecko w europejskiejrodzinie Colta.

 

Innowacje Continental

Continental wprowadza kolejną innowację w ramach serwisu pomocy dlakierowców pojazdów ciężarowych. 'Zwrot pieniędzy dlaklientów' w przypadku, gdy serwis nie wykonana naprawy awarii opony wzaplanowanym czasie - nowa oferta ContiBreakdownService.

 

Skoda w Tour de France

Po raz trzeci w historii Skoda jest oficjalnym partnerem legendarnego Tour deFrance, najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego na świecie. Tegorocznywyścig składa się z 21 etapów (łącznie 3 658 km) i jest obsługiwany przezponad 200 aut Skody.

 

Brilliance BS6 - pierwszy Chińczyk w Europie

Już w grudniu rozpocznie się oficjalna sprzedaż pierwszego modelu pierwszejchińskiej marki na Starym Kontynencie. Brilliance BS6 być może w tym rokutrafi także i na nasz rynek.

 

Nissan Navara króluje w segmencie

Najlepiej sprzedającym się pickupem 2006 roku został Nissan Navara. W swoimpierwszym, pełnym roku sprzedażowym osiągnął on poziom przekraczający45.200 egzemplarzy. Dzięki temu w rękach Nissana znajduje się aż 25%europejskiego segmentu aut o takim nadwoziu.

 

Seat Leon by Shakira

Specjalnie zaprojektowany Seat Leon Cupra, nazwany Leon Pies Descalzos od nazwyfundacji charytatywnej Shakiry, będzie nagrodą w najnowszej kampanii zbiórkifunduszy na rzecz tej instytucji.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017