Wyszukiwałeś:

Holandia

. Znaleziono 284 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Holandia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 284 wszystkich):

Wątek na forum: COTY 2010: Ostateczne nominacje

dlaczego nie ma flagi Polski w tym cos tam the jer? to jakas kpina jest tam holandia ktora gowno ma i umie ~ziutek

 

Mitsubishi nie sprzedaje fabryki w Holandii

Mitsubishi zaprzeczyło, jakoby rozważało sprzedaż swoich zakładów NedCar wHolandii. Informacje nt. temat w jednej z lokalnych gazet nazwało"opartymi na bezpodstawnych spekulacjach i nieprawdziwymi".

 

Ssangyong dystrybuuje z Holandii

Południowokoreański SsangYong Motor Co. otworzy na wiosnę europejskie centrumdystrybucji samochodów w południowej Holandii. Dzięki nowej inwestycjima znacznie zmniejszyć się czas oczekiwania na nowo zakupione samochody.

 

Wrocławskie Volvo dostarczy autobusy do Holandii

Wrocławskie Volvo Buses wyprodukuje 113 autobusów miejskich dlamiędzynarodowego klienta Veolia z Holandii. Dostawy zostaną zrealizowanepodczas czwartego kwartału 2007 roku.

 

W Holandii też na światłach

Holadnia, jako kolejny europejski kraj rozważa wprowadzenie obowiązku jazdy naświatłach przez całą dobę.

 

SUV-y koncernu PSA z Holandii

Mitsubishi Motors Corp. (MMC) zakomunikowało, że w porozumieniu z koncernemPSA zdecydowało się przenieść produkcję francuskich SUV-ów Peugeota4007 i Citroena C-Crosser z Japonii do swojej fabryki w Holandii. Transfereuropejskich egzemplarzy oficjalnie nastąpi 1 stycznia 2009 roku.

 

Nowości DKV

Na początku października 2008 r. Dania, Szwecja, Holandia, Belgia i Luksemburgwprowadzają elektroniczny system rozliczania opłat za autostrady, mosty itunele. Firma DKV Euro Service obsługiwać będzie nowy system od momentu jegouruchomienia – klienci będą mogli kupić elektroniczne eurowiniety zapomocą karty paliwowej DKV Card.

 

Wątek na forum: Bezpłatne obwodnice

No siknę za chwilę - zadeklarował że POWINNY być bezpłatne - wszystkie dorgi powinny być już bez dodatkowych opłat - zdziera 90% ceny paliwa w podatkach i śmie mówić o łaskawie bezpłatnych odcinkach ??? Pytanie - dlaczego w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Holandia...

 

Autostrada przyszłości

"Smart Highway" ("Inteligentna autostrada"), to nazwafuturystycznego projektu, który przeniesie system budowy szybkichszlaków komunikacyjnych w XXI wieku. Według jego założeń autostradyprzyszłości będą między innymi źródłem informacji dlakierowców, a także posłużą jako źródło zasilania dlasamochodów elektrycznych.

 

Holandia mówi "nie" silnikom spalinowym?

Holenderskie władze wpadły na pomysł, aby z ulic tamtejszych miast zniknęłysamochody z silnikami spalinowymi. Ma to się stać do 2025 roku. To na razietylko wizja jednej partii, czy jednak ma szanse wejść w życie?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017