Wyszukiwałeś:

Hybrid4

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hybrid4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

3008 - pierwsza seryjna hybryda Peugeota w Genewie

Światowa premiera „crossover by Peugeot”, to najważniejszewydarzenie na stoisku Peugeota, które odbędzie się na saloniesamochodowym w Genewie. Francuska marka zamierza tam zaprezentować wersjęprodukcyjną modelu 3008 (również w wersji hybrydowej). Drugą ikonątegorocznej wystawy w garażu Peugeota będzie 308 CC.

 

Citroen DS5 potwierdzony

To już wiadomość oficjalna. Citroen potwierdził wprowadzenie na rynekluksusowego modelu DS5. Według wstępnych informacji Francuzi zaprezentująpierwszy egzemplarz samochodu w 2011 roku.

 

Peugeot 3008: 308 na obcasach + [VIDEO]

Do jego powstania Peugeot użył sprawdzonej konstrukcji modelu 308 i inspiracjipojazdu koncepcyjnego Prologue T84. Na polskim rynku debiutuje właśnie drugiSUV z oferty francuskiego producenta - Peugeot 3008.

 

Nowy etap współpracy PSA i Mitsubishi

Osamu Masuko, Prezes Mitsubishi Motors Corporation (MMC), i Philippe Varin,Prezes PSA Peugeot Citroën, podpisali w Paryżu umowę owspółpracy, która rozpoczyna nowy etap partnerstwa dotyczącegosamochodów elektrycznych (EV).

 

Peugeot SR1 - prekursor nowego stylu Lwa

Peugeot SR1 prezentuje trendy stylistyczne, które będą obowiązywały wprzyszłości we wszystkich modelach francuskiej marki. Debiut auta odbędziesię na salonie samochodowym w Genewie.

 

Oto zapowiedź Peugeota 508

Do tej pory "piątka" kojarzyła się jednoznacznie z BMW. No możeteż trochę z Mazdą. Już niedługo będzie kojarzona i z Peugeotem,który na zbliżającej się wystawie w Genewie zaprezentuje zapowiedźmodelu 508.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017