Wyszukiwałeś:

Hydrogen X

7 X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hydrogen 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wodorowe BMW w 2007

W przyszłym roku niemieckie BMW ma zamiar wprowadzić do sprzedaży wodorowąodmianę modelu serii 7. Już teraz bawarska marka przeprowadza testy nowegonapędu.

 

BMW Hydrogen 7

Luksusowa limuzyna BMW seria 7 będzie pierwszym modelem, który napędzanybędzie paliwem wodorowym. Prezentowany w Paryżu koncept powinien już byćostatnim etapem przed wdrożeniem go do seryjnej produkcji.

 

Wodorowe BMW w produkcji

Niemieckie BMW rozpoczęło właśnie produkcję limitowanej wersji modelu serii7, która będzie pierwszym luksusowym samochodem, wyposażonym w napędzasilany wodorem. Jej debiut nastąpi podczas targów motoryzacyjnych w LosAngeles, które odbędą się pod koniec listopada tego roku.

 

World car of the Year - tuż przed finałem

Już 5 kwietnia, przy okazji rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku,poznamy zwycięzcę konkursu na "Najlepszy Samochód Roku 2007 naŚwiecie", a już teraz ogłoszono trójki finalistów w poszczególnychkategoriach.

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

Książę Albert w BMW Hydrogen 7

Podczas uroczystego otwarcia wystawy Ever Monaco poświęconej ochronieśrodowiska Książę Albert II otrzymał kluczyki do zasilanego wodorem BMWHydrogen 7.

 

Wodorowy wynalazek BMW

Dział odpowiedzialny za badanie i rozwój nowoczesnych technologii wkoncernie BMW przy współpracy kilku firm nie tylko z branżymotoryzacyjnej opracowało urządzenie, które może przyspieszyćrozwój samochodów napędzanych za pomocą wodoru.

 

BMW współpracuje z NASA

Tylko przestrzeń kosmiczna wydaje się być przeszkodą dla bawarskiegoproducenta samochodów. Marka BMW rozpoczęła właśniewspółpracę z NASA, dzięki której powstanie nowa generacjasystemu EfficientDynamics oraz nowe ekologiczne rozwiązania.

 

Wodó(r)ewolucja

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego piserza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Hydrogen 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017