Wyszukiwałeś:

Hyundai

. Znaleziono 804 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hyundai

Spróbuj też wyszukać: hyundai i30 hyundai tucson Hyundai ix35

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 804 wszystkich):

Hyundai dla WOŚP

Hyundai Motor Poland przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyterenowy model Santa Fe, który pomoże w ratowaniu życia dzieci poszkodowanychw wypadkach i nauce udzielania pierwszej pomocy.

 

Hyundai Genus

Hyundai Genus - tak nazywa się kolejny koncepcyjny model koreańskiej marki,który zaprezentowany zostanie podczas nadchodzącej wystawy samochodowej wGenewie.

 

Hyundai w czołówce SUV

Hyundai ugruntował mocną pozycję w segmencie samochodów SUV w Europiezdobywając 11,4 procent rynku i zajmując 3. miejsce w rankingu sprzedaży.Pojazdy rekreacyjne marki Hyundai nabyło w ubiegłym roku prawie 100 tysięcyklientów na Starym Kontynencie.

 

Hyundai Getz:Rozsądny wybór

Koreańskie marki należą do najszybciej rozwijających się na europejskimrynku. Czy to wyłącznie efekt korzystnych cen, czy też może innych zalet?Postanowiliśmy przyjrzeć się pod tym kątem modelowi Hyundai Getz.

 

Hybrydowy Hyundai poczeka

Hyundai Motor Company odkłada produkcję samochodów hybrydowych, przynajmniejdo roku 2009. Początkowo producent planował wejśc z hybrydami na rynekkoreański w tym roku oraz podbić Stany Zjednoczone w przyszłym.

 

Hyundai Getz Van wkrótce dostępny

Hyundai Motor Poland wprowadza 12 lutego 2007 do sprzedaży model Getz Van zhomologacją samochodu ciężarowego. Auto będzie oferowane w wersjidwumiejscowej, w której przedział bagażowy jest oddzielony przegrodą. Takprzygotowane auto spełnia warunki umożliwiające odliczenie podatku VAT przezprzedsiębiorców.

 

Hyundai Sante Fe: Komfort po azjatycku

Koreańskie marki już od dłuższego czasu pokazują, że mają i będą miałycoraz więcej do powiedzenia na Starym Kontynencie. Coraz częściejudowadniają też, że era tandetnych stylistycznie i mizernych pod względemjakości samochodów jest już dawno za nimi, a nowe generacje z roku narok nie raz zostawiają europejskich konkurentów w polu. Takimprzykładem jest nowy Hyundai Santa Fe, przepychający się ambitnie w ciasnymsegmencie SUV.

 

Hyundai inwestuje w Rosji

Hyundai rozpoczął budowę fabryki w St. Petersburgu, która maprodukować 100 tys. aut osobowych rocznie. Celem jest stworzenie w Rosji bazyprodukcyjno-handlowej służącej ekspansji do krajów byłego ZwiązkuRadzieckiego oraz Europy Wschodniej.

 

Najbardziej luksusowy Hyundai

Hyundai na poważnie staje do rywalizacji z markami z segmentu premium.Właśnie wprowadza do sprzedaży wydłużoną wersję swojej najbardziejluksusowej limuzyny Equus.

 

Hyundai i20: Skrzynka na listy

Najwyższa Izba Kontroli niedawno prześwietliła Pocztę Polską. Wnioski -nietrafione inwestycje, opóźnienia w doręczaniu listów i masainnych zastrzeżeń większych niż Kopiec Kościuszki. A wystarczyłozamówić flotę Hyundaiów i20.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017