Wyszukiwałeś:

I X

DE X

A X

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: I DE A

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Mercedes: Sportowe Coupe z Brazylii

Początkowo produkcja Mercedesa klasa C Sportcoupe miała się zakończyć.Tymczasem sportowa wersja Klasy C wróci na linie montażowe. Będzieprodukowana w Brazylii, a nie jak do tej pory w niemieckim Sindelfingen.

 

Historia targów w Genewie

Międzynarodowa wystawa samochodowa w Genewie (Salon International de l'Auto,Geneva Motor Show), organizowana przez Organisation Internationale desConstructeurs d'Automobiles, to jedna z najbardziej wyczekiwanych i obfitującaw największą liczbę premier tego typu impreza na Starym Kontynencie.

 

Hołowczyc na mecie Rajdu dos Sertoes

Załoga ORLEN Team Krzysztof Hołowczyc /Jean-Marc Fortin zajęła 5 miejsce wklasyfikacji generalnej FIA Rajdu dos Sertoes zaliczając po drodze kilkawygranych z fabrycznymi ekipami Volkswagena i Mitsubishi. To jeden z większychsukcesów polsko-belgijskiej załogi w rajdach Cross-Country.

 

Audi A4 Avant: Kwintesencja premium

Dla wielu osób poszukujących samochodu komfortowego i przestrzennego, aprzy okazji reprezentatywnego pozostawał dylemat. Na który zpunktów postawić. Od pewnego czasu, a dokładnie, od zeszłego rokuproblem tego typu powinien przestać istnieć, gdyż oto mamy połączenie tychwszystkich cech pod postacią nowego Audi A4 Avant.

 

Drogowy jacht

Dwóch studentów z Holandii, Emile Pop oraz Justin de Boer,pracowali przez ostatnich kilka lat nad kreacją niezwykłego supersamochodu.Ich projekt o nazwie Savage Rivale Roadyacht GTS trafił właśnie na wystaTop Marques, która odbywa się w Monako.

 

Policja odzyskała skradzione w USA i Niemczech

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KWP w Łodziodzyskali 5 aut poszukiwanych do postępowań karnych prowadzonych w USA iNiemczech. Wartość odzyskanych samochodów szacowana jest na około 200tysięcy złotych.

 

F1: Campos kontraktuje De la Rosę

Hiszpański dziennik sportowy AS w swoim poniedziałkowym wydaniu poinformowało kontrakcie Pedro de la Rosy z nowym zespołem Formuły 1, Campos Meta.38-letni Hiszpan ma poprowadzić bolid tego zespołu od początku przyszłegosezonu.

 

Rajd Dakar: Pięć Race Touaregów na starcie

W organizowanym w Argentynie i Chile Rajdzie Dakar 2010 Volkswagen wystawipięć Race Touaregów. Producent samochodów z Wolfsburgazaangażował Brazylijczyków Maurício Nevesa i ClécioMaestrelli jako kolejny zespół obok znanych już od dawna par - CarlosaSainza i Lucasa Cruza (E/E), Giniela de Villiersa i Dirka von Zitzewitza (ZA/D),Marka Millera i Ralpha Pitchforda (USA/ZA) oraz Nassera Al-Attiyah i TimoGottschalka (Q/D).

 

F1: De la Rosa w BMW-Sauber

Były zespół Roberta Kubicy, BMW-Sauber podał skład kierowcówna sezon 2010. Do zakontraktowanego wcześniej Japończyka Kamui Kobayashiegodołączy Hiszpan Pedro de la Rosa.

 

F1: "Czysty" Sauber

Peter Sauber, który odkupił udziały zespołu F1 od BMW, wspólniez Pedro de la Rosą oraz Kamiu Kobayashim zaprezentował bolid na sezon 2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "I DE A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017