Wyszukiwałeś:

I X

DE X

A X

. Znaleziono 520 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: I DE A

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 520 wszystkich):

F1: De la Rosa w BMW-Sauber

Były zespół Roberta Kubicy, BMW-Sauber podał skład kierowcówna sezon 2010. Do zakontraktowanego wcześniej Japończyka Kamui Kobayashiegodołączy Hiszpan Pedro de la Rosa.

 

Sofia w Genewie

Włoskie studio projektowe I.DE.A Institute na zaczynającej się już jutrowystawie samochodowej w Genewie zaprezentuje prototypowy model o nieconietypowej, jak na miejsce odbywania się targów, nazwie Sofia.

 
 

Wątek na forum: Genewa 2010: I-DE-A Institute Sofia Concept Car

Wpisuje się w najlepsze koncepcje włoskieogo wzornictwa, aczkolwiek miom pozorów agresji, jest bardzo łągodny w liniach. Elementy projektu maja wiele odwołań do historii i tej włoskiej i brytyjskiej an class="author">~PabloXan>

 

Europejski i-MIEV

Mitsubishi dość długo testowało całkowicie elektryczny model i-MIEV przedwprowadzeniem go do sprzedaży na rynku europejskim. W końcu auto jest jużgotowe, a premiera europejskiej wersji tego elektrycznego auta będzie miałamiejsce na wystawie w Paryżu.

 

De Tomaso Mangusta Concept

Jeśli marka De Tomaso nic Ci nie mówi to proponujemy przestudiować Internet by zgłębić wiedzę na temat legendarnych, niszowych marek samochodowych. Odrodzona marka w ostatnim czasie pokazała model SLC, który ma być bezpośrednią konkurencją dla BMW 5 GT. O następcach legendarnych sportowych De Tomaso na razie cisza... czy aby na pewno?

 

Kolejna marka umiera

O uśmierceniu Saaba wielu już nie pamięta, a media wprawdzie informują o tym co się dzieje w Szwecji jednak tych informacji jest coraz mniej. Terazuwaga skupi się na innej marce, która wymiera.

 

Prezes De Tomaso aresztowany

Firma De Tomas w ostatnim czasie ogłosiła bankructwo. Jednak nie jest to najbardziej sensacyjna wiadomość, gdyż ta dotyczy prezesa firmy.

 

BMW chce kupić DeTomaso!

Niedawno świat obiegła informacja, że wskrzeszona w 2009 roku marka De Tomaso ogłosiła upadłość. Jednak pod koniec minionego tygodnia pojawił się cień szansy na uratowanie legendarnej włoskiej marki.

 

Fiat-Chrysler w Tour de Pologne

50 samochodów Grupy Fiat-Chrysler będzie wspomagać tegoroczną edycjęwyścigu Tour de Pologne, który startuje już 3 sierpnia. Oficjalnymautem wyścigu jest Fiat 500L Trekking, który jednocześnie będziegłówną nagrodą dla zwycięzcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "I DE A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017