Wyszukiwałeś:

I X

DE X

A X

. Znaleziono 520 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: I DE A

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 520 wszystkich):

Sofia w Genewie

Włoskie studio projektowe I.DE.A Institute na zaczynającej się już jutrowystawie samochodowej w Genewie zaprezentuje prototypowy model o nieconietypowej, jak na miejsce odbywania się targów, nazwie Sofia.

 
 

Wątek na forum: Genewa 2010: I-DE-A Institute Sofia Concept Car

Wpisuje się w najlepsze koncepcje włoskieogo wzornictwa, aczkolwiek miom pozorów agresji, jest bardzo łągodny w liniach. Elementy projektu maja wiele odwołań do historii i tej włoskiej i brytyjskiej an class="author">~PabloXan>

 

Europejski i-MIEV

Mitsubishi dość długo testowało całkowicie elektryczny model i-MIEV przedwprowadzeniem go do sprzedaży na rynku europejskim. W końcu auto jest jużgotowe, a premiera europejskiej wersji tego elektrycznego auta będzie miałamiejsce na wystawie w Paryżu.

 

Kolejna kobieta mierzy w F1

Po Amerykance Danice Patrick, kolejna kobieta jest wiązana ze startami wFormule 1. Maria de Villota, który odbyła jazdy testowe w Le Castelletbolidem Renault twierdzi, że widzi szansę na regularne starty w mistrzostwachświata F1.

 

De Tomaso Mangusta Concept

Jeśli marka De Tomaso nic Ci nie mówi to proponujemy przestudiować Internet by zgłębić wiedzę na temat legendarnych, niszowych marek samochodowych. Odrodzona marka w ostatnim czasie pokazała model SLC, który ma być bezpośrednią konkurencją dla BMW 5 GT. O następcach legendarnych sportowych De Tomaso na razie cisza... czy aby na pewno?

 

Kolejna marka umiera

O uśmierceniu Saaba wielu już nie pamięta, a media wprawdzie informują o tym co się dzieje w Szwecji jednak tych informacji jest coraz mniej. Terazuwaga skupi się na innej marce, która wymiera.

 

Prezes De Tomaso aresztowany

Firma De Tomas w ostatnim czasie ogłosiła bankructwo. Jednak nie jest to najbardziej sensacyjna wiadomość, gdyż ta dotyczy prezesa firmy.

 

BMW chce kupić DeTomaso!

Niedawno świat obiegła informacja, że wskrzeszona w 2009 roku marka De Tomaso ogłosiła upadłość. Jednak pod koniec minionego tygodnia pojawił się cień szansy na uratowanie legendarnej włoskiej marki.

 

Skoda na Tour de France do 2018 roku

Producent samochodów z Mlada Boleslav przedłużył umowę zorganizatorami wyścigu kolarskiego Tour de France na kolejne pięć lat.Potwierdza to udaną współpracę Skody z organizatorami kolarskiegoklasyku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "I DE A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017