Wyszukiwałeś:

I X

Pace X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: I Pace

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Na pace auta wiózł 40 osób

Lubuscy policjanci drogówki ze Strzelec Krajeńskich podczas kontrolidrogowej pojazdu ciężarowego marki Star wykryli, że na pace autaprzewożonych jest aż 40 osób.

 

Jaguara F-Pace zobaczymy jesienią

Jaguar szykuje SUVa i to wiadomo już od momentu, gdy Brytyjczycy pokazaliświatu koncepcyjny model C-X17. Teraz już wiemy kiedy auto zostanieoficjalnie zaprezentowane światu.

 

Szybkie Jaguary i Land Rovery w drodze

W brytyjskim koncernie z indyjskim kapitałem zapędzono do pracy pracowników oddziału SVO, czyli Special Vehicle Operations. Efektem będzie kilka bardzo ciekawych modeli, zarówno Jaguara jak i Land Rovera.

 

Jaguar F-Pace zadebiutuje na Tour de France

Mocno wyczekiwany SUV Jaguara powoli pokazuje swoje oblicze. Na razie w lekkozamaskowanej formie, ale obejrzymy go po raz pierwszy już 4 lipca.

 

Jaguar F-Pace testowany w najcięższych warunkach

Brytyjska marka chcąc na poważnie walczyć z niemieckimi potentatami, musizaproponować klientom produkt niemal doskonały. Dlatego nowy Jaguar F-Paceprzechodzi obecnie ostatnie testy przedprodukcyjne, wykonywane w ekstremalnychwarunkach.

 

Nowe oficjalne zdjęcia Jaguara F-Pace

Oto kolejne fotografie pierwsze SUVa Jaguara, które pojawiają się nanaszych stronach. Świeżutkie, tuż przed samą premierą auta na targachFrankfurt 2015.

 

Jose Mourinho i Jaguar F-Pace

Jeden z najpopularniejszych trenerów na świecie, Jose Mourinho, zostałpoproszony przez Jaguara o sprawdzenie modelu F-Pace na zamarzniętym jeziorze wSzwecji.

 

Jaguar I-Pace Concept - elektryczny kocur

Brytyjski Jaguar przedstawił oficjalne swój najnowszy model koncepcyjny.Rewolucyjny I-Pace to SUV z napędem elektrycznym. Seryjny model trafi na drogiw 2018 r.

 
 

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Niemiecki tuner opracował nowy bodykit i nieco podrasował jednostkęnapędową. Propozycja dla tych, którzy uważają F-Pace za nudnysamochód.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "I Pace".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017