Wyszukiwałeś:

IRC

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IRC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Pirelli dostarczy opony do WRC

Obchodzący w tym roku stulecie swojej działalności w branży sportówmotorowych koncern Pirelli dostarczy opony P Zero dla wszystkichsamochodów biorących udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata w latach2008 – 2010.

 

Skoda Fabia S2000 wystartuje już w sierpniu

Wielkimi krokami zbliża się debiut Skody Fabia w klasie Super 2000. Pod koniecetapu testów koncern z Czech po raz pierwszy zaprezentował sportowąwersję tego modelu. Ostatnio można było się z nią zapoznać podczas RajduBohemia w Mladá Boleslav, natomiast na odcinkach specjalnych autozadebiutuje już w sierpniu.

 

WRC: Kalendarz 2009 z Rajdem Polski

FIA ostatecznie zatwierdziła kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Jakzapowiadaliśmy już kilka miesięcy temu w sezonie na 2009 rok zapamiętaćnależy szczególnie jedną datę, 24-28.06, która zwiastujeudział najszybszych kierowców rajdowych globu w Rajdzie Polski.

 

IRC: Ogier wygrywa w Monte Carlo

Francuski kierowca Sebastien Ogier (Peugeot 207 S2000) wygrał 77. Rajd MonteCarlo. Alpejski klasyk, który stracił rangę eliminacji WRC, zostałrozegrany jako pierwsza runda sezonu 2009 nowego serialu IRC (IntercontinentalRally Challange).

 

RSMP: Sołowow na dwóch frontach

Cersanit Rally Team przedstawił najbliższe plany startów w sezonie2009. Michał Sołowow i Maciek Baran zamierzają wziąć udział w dwóchpierwszych eliminacjach Mistrzostw Europy (ERC) – Rally Mille Miglia iIstanbul Rally, a także w Rajdzie Krakowskim - inauguracyjnej rundzieMistrzostw Polski (RSMP).

 

Hirvonen pojedzie Fiestą?

Rajdowe zaplecze WRC ponownie huczy od plotek. Mikko Hirvonen podobno jestprzymierzany do startu Fordem Fiesta S2000 w finałowej rundzie IRC - RajdzieSzkocji.

 

Subaru wraca do rajdów

Rajdy bez marki Subaru to jak siodło bez konia. Japończycy po wycofaniu się zrajdów na kilka lat wracają oficjalnie do dyscypliny sportu,która przyniosła im największy prestiż. Tym razem jednak nie do WRC anowej serii IRC - Intercontinental Rally Challange.

 

IRC: Ofensywa Skody w Monte Carlo

W styczniowym Rajdzie Monte Carlo, który otworzy sezon rajdowego cykluIRC zespół fabryczny Skody wystawi do walki trzy Fabie S2000. Czeskamarka liczy na zwycięstwo w tym prestiżowym rajdzie.

 

IRC: Kubica wystartuje w Monte Carlo

Robert Kubica do cna chce wykorzystać przerwę międzysezonową w Formule 1.Krakowianin postanowił ponownie zasiąść za kierownicą rajdówki iwystartuje w Rajdzie Monte Carlo.

 

Rajd Monte Carlo: Wspaniały debiut Fiesty S2000

Pierwszy poważny sprawdzian i od razu zwycięstwo. Ford Fiesta, najnowszysamochód w klasie S2000, który prowadził rajdowy wicemistrzświara WRC Mikko Hirvonen, okazał się najszybszy na trasie 78. Rajdu MonteCarlo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017