Wyszukiwałeś:

IROC

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IROC

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Drugi żywot Scirocco

Niebawem na drogi powróci legendarny model Scirocco, sygnowany znaczkiemniemieckiego producenta z Wolfsburga. Plany wdrożenia do produkcji kultowegosamochodu z lat osiemdziesiątych zostaną potwierdzone podczas targów wParyżu.

 

VW Iroc: Idea Scirocco

Volkswagen prezentuje w stolicy Niemiec, Berlinie, najnowszy model studyjnybędący zapowiedzią wprowadzenia do sprzedaży następcy legendarnego modeluScirocco. Trzeba przyznać, że nowa koncepcja sportowego auta VW nie maniewiele wspólnego z kanciastym Coupe z lat 70-tych.

 

VW stawia na TSI, gaz ziemny oraz Bluetec

W ciągu najbliższych kilku, kilkunastu lat Volkswagen planuje wprowadzić doseryjnej produkcji sporą liczbę bardziej oszczędnych i ekologicznychjednostek napędowych, które będą wykorzystywać różne źródła napędu.

 

VW Scirocco rewelacją Genewy

Która z zaprezentowanych w pierwszym dniu prasowym targów wGenewie nowości była najważniejsza? Jeżli mierzyć to liczbąprzedstawicieli świata mediów, jaką można było zobaczyć przywystawionych modelach, to niewątpliwie do miana najważniejszej premierywystawy Genewa 2008 będzie kandydować Volkswagen Scirocco.

 

Trabant powrócił jako... pojazd elektryczny

Stosunkowo niewielkie stoisko było miejscem jednej z najbardziejspektakularnych premier na tegorocznej wystawie IAA we Frankfurcie. Trabant NT,pokazany jeszcze jako model koncepcyjny, być może pojawi się na drogach jużza dwa lata.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017