Wyszukiwałeś:

IS X

200 X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IS 200

Spróbuj też wyszukać: lexus is 200 is 200 lexus

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Luksus niejedno ma imię

Czy marka Lexus, która jest przejawem bogactwa i sukcesu, zawdzięcza swójprestiż tylko japońskiemu marketingowi, czy też Lexus naprawdę znaczyluksus?

 

Bezawaryjne Japończyki

Samochody pochodzące od japońskich producentów zdominowały zestawienie stunajbardziej niezawodnych używanych samochodów z ostatniej dekady. Finalistówrankingu wybierano oraz oceniano z listy 55 tysięcy modeli.

 

Dwa razy więcej hybrydowych Lexusów

W ciągu najbliższych sześciu, siedmiu lat władze koncernu Toyota chcądwukrotnie zwiększyć liczbę oferowanych na Starym Kontynencie modeli markiLexus o napędzie hybrydowym.

 

Powroty Toyoty

Choć może zabrzmi to trochę mało prawdopodobnie, to jednak od sierpnia 2007r. w miesięcznych zestawieniach Top Ten mojeauto.pl najbardziej popularnychmodeli w pierwszej dziesiątce nie pojawił się ani jeden przedstawicielToyoty. Dopiero wraz z wprowadzeniem w lutym specjalnych wersji Premium, doczołówki powróciły aż dwa modele.

 

The "Mac" is back

Jeszcze kilka lat temu był niedoścignionym wzorem wśródsamochodów ultra-sportowych. Teraz kiedy palmę pierwszeństwa w tejklasie dzierżą Bugatti Veyron, Ferrari F430 czy Lamborghini Gallardo,postanowiono, że legenda powróci. O to pierwsze zdjęcia szpiegowskienowej, brytyjskiej Formuły 1 dostosowanej do ruchu ulicznego - McLaren P11.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "IS 200".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017