Wyszukiwałeś:

IS

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Już niebawem nowy Lexus IS!

Ci, którzy czekali na nowego luksusowego Japończyka w klasie średniej,wreszcie się doczekali. Na przełomie listopada i grudnia można będzie kupićnowego Lexusa IS w polskiej sieci dealerskiej.

 

Lexus planuje IS Cabrio

Należący do japońskiej Toyoty Lexus zamierza wprowadzić do sprzedażywersję Cabrio dla swojego reprezentanta klasy średniej, modelu IS. Auto mapojawić się w przeciągu dwóch kolejnych lat.

 

Lexus IS 460 R namierzony

Reporterom niemieckiego magazynu Auto Motor und Sport udało się zrobićzdjęcia szpiegowskie nowego Lexusa IS 460 R. Samochód pojawi się w sprzedażypod koniec 2007 roku i konkurować ma między innymi ze sportowymi modelami AudiRS4, BMW M3 i Mercedesem C55 AMG.

 

Mściciel Nipponu

Sportowe odmiany limuzyn były jak dotąd domeną raczej producentów z Europy.Oznaczony symbolem M model serii 3 BMW czy logo AMG Klasa C Mercedesa mówiływszystko. Do tego luksusowo-sportowego grona ma chęć dostać się także nowyprodukt Lexusa, podrasowany model IS-F, którego głównym atutem jest moc,sięgająca 425 KM.

 

Lexus IS 250: Drugie podejście

Marka-córka Toyoty, Lexus, po raz drugi obiera kurs na lądowiskooznaczone jako segment klasy średniej z przyrostkiem „premium”, byzmierzyć się z rządzącą w nim od lat niemiecką triadą: BMW Serii 3,Mercedesem Klasy C i Audi A4. Pozostaje zatem tylko jedno pytanie: Czy model IS250 zaliczył miękkie lądowanie?

 

Lexus IS ze składanym dachem

Podczas salonu Paris Motor Show 2008 zadebiutował model Lexus IS 250C,który łączy w sobie cechy eleganckiego sportowego sedana z niezwykłymiwrażeniami jazdy pod gołym niebem.

 

Lexus IS 250 Cabrio w sprzedaży na wiosnę

Lexus potwierdził debiut sprzedażowy swojego nowego modelu IS 250 Cabrio.Luksusowy reprezentant japońskiej marki w segmencie D pojawi się weuropejskich salonach na wiosnę 2009 roku.

 

Ultra lekki Lexus IS-F

Sportowa odmiana Lexusa IS zaczyna ewoluować. Według doniesień z Japoniikoncern przygotowuje specjalną wersję modelu IS-F, który zostanienazwany Evolution.

 

Lexus IS 250C: Luksus bez dachu

Prawie rok minął od światowej premiery tego modelu. Ale w końcu jest. Wsierpniu w sprzedaży na polskim rynku pojawił się Lexus IS 250C, czyli wersjaz otwieranym dachem. I choć tegoroczne lato nie rozpieszcza nas specjalniesłoneczną pogodą, to jednak, jeśli posiadasz 230 tys. zł wolnejgotówki, warto zastanowić się nad zakupem tego Lexusa.

 

Lexusowe nowości

Podczas tegorocznego, motoryzacyjnego show we Frankfurcie Lexus zaprezentujetrzy nowości. Będą to modele LS, GS oraz IS poddane nie tylko estetycznymzmianom.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017