Wyszukiwałeś:

ITS

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ITS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Długi weekend? Włącz światła!

Zbliża się kolejny długi weekend, czyli jak wiadomo okres wzmożonego ruchuna drogach i co za tym idzie, zwiększonego ryzyka wypadków na drogach. Wciągu najbliższych dni policja będzie patrolować najważniejsze trasy,upominając kierowców o włączenie świateł.

 

Czerwone światło dla piratów drogowych

Wczoraj ruszyła kolejna edycja kampanii prewencyjnej 'STOP wariatom drogowym',której zadaniem jest przebudzenie świadomości kierowców o tym,iż każdy uczestnik drogi skłonny jest do nieodpowiedzialnych iniebezpiecznych zachowań.

 

Ssangyong i 'Światły Kierowca'

Polski oddział Ssangyong przejął patronat nad akcją, której celem jestpoprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Akcja 'Światły Kierowca' polegaćbędzie na propagowaniu używania świateł mijania przez cały rok.

 

Nowości do MANa i Scanii

Prokom Sp. z o.o. - producent przewodów, elektroniki i elektromechaniki dlamotoryzacji i rolnictwa, już od ponad 35 lat realizuje zamówienia na potrzebymotoryzacji i rolnictwa. Firma w lipcu rozszerzyła swoją ofertę o przewody dosamochodów ciężarowych MAN i Scania.

 

Obudzi Cię, kiedy zaśniesz

Z pewnością wielu kierowców nie raz podczas długiej jazdy borykało się zezmęczeniem i na wiele sposobów próbowało obronić się przed zaśnięciem.Czy nowe rozwiązanie przygotowane przez markę Seat pomoże uniknąć takichproblemów.

 

Inteligentne systemy na polskich drogach

Szybki rozwój motoryzacji oraz poprawa warunków życiowychpowoduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat natężenie ruchu naeuropejskich drogach wzrośnie nawet o 50%. Dokładając do tego czołowemiejsce Polski w statystykach nieszczęśliwych wypadków drogowychpriorytetem staje się zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, odpowiedniainfrastruktura i koordynacja ruchu drogowego. Co ciekawe, kluczową rolę wrealizacji tych zadań odgrywają Inteligentne Systemy Transportowe, októrych powoli słychać i w naszym kraj

 

Nowy kontrakt Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała kontrakt z przedsiębiorstwem ITSA. Michalczewski. Umowa dotyczy dostawy 27 autobusów miejskich SolarisUrbino 12. Nowe pojazdy będą wozić mieszkańców Radomia.

 

Ryftrans jeździ DAF-ami

Firma Ryftrans z Katowic odebrała pierwsze 30 ciągników siodłowych DAFFT XF105.460 Space Cab. To realizacja pierwszej części umowy na zakup 130sztuk ciągników DAF, podpisanej 4 lutego 2008 roku.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Ostrzeże przed niebezpieczeństwem

Nissan opracował nowoczesny system nawigacyjny, który potrafi ostrzegaćkierowcę przez niebezpieczeństwem na drodze. W dodatku potrafi on bardzoszybko obliczać drogę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017