Wyszukiwałeś:

Ibiza

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ibiza

Spróbuj też wyszukać: ibiza II seat ibiza ibiza spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 118 wszystkich):

Prawie nowy Seat Ibiza

Odnoszący niemałe sukcesy Seat Ibiza został poddany głębokiejtransformacji, obejmującej zarówno zmiany nadwozia, jak i wnętrza.Wprawdzie nie jest to nowa generacja modelu, ale ze względu na zmianystylistyczne nadwozia, można mówić o "nowej Ibizie".

 

Nowy Seat Ibiza jesienią w Polsce

Wczoraj odbyła się pierwsza oficjalna statyczna prezentacja nowego SeataIbiza. Nowy SEAT Ibiza jest pierwszym modelem Grupy Volkswagena zbudowanym napremierowej platformie opracowanej specjalnie dla segmentu supermini. W Polsceauto pojawi się w sprzedaży wczesną jesienią.

 

Nowa Ibiza już w Polsce!

Nowy Seat Ibiza wjechał właśnie do Polski. Jest wieziony specjalnie do tegocelu skonstruowaną, przeszkloną ciężarówką, dzięki czemu w każdymmomencie można obejrzeć z zewnątrz nowy model hiszpańskiej marki praktyczniez każdej strony. Tourne po Polsce potrwa trzy dni.

 

Seat Ibiza 5 gwiazdek w teście NCAP

Nowy SEAT Ibiza uzyskał doskonały wynik w testach Euro NCAP – 5 gwiazdekw kategorii ochrony pasażerów, 4 gwiazdki w kategorii ochrony dziecioraz 3 gwiazdki w kategorii ochrony pieszych.

 

Ibiza Ecomotive najbardziej ekologicznym pojazdem w Niemczech

Seat Ibiza Ecomotive znalazł się na pierwszym miejscu listy Verkehrs-ClubDeutschland 2008/2009 w kategorii „pojazd przyjazny dlaśrodowiska”.

 

180-konna Ibiza Cupra

Pół roku od premiery nowej generacji Seata Ibiza musieli poczekaćmiłośnicy mocnych wrażeń. Na zbliżającej się wystawie w Paryżu będziemożna bowiem zobaczyć Ibizę Cupra.

 

Seat Ibiza: Mała strzała w Polsce + [VIDEO]

Został zaprojektowany w oparciu o nową koncepcję stylizacyjną "ArrowDesign", której motywem przewodnim jest nawiązanie do wzornictwastrzały. Jest też jednak kolejnym modelem z gamy hiszpańskiego producenta,który ponownie uderza w sportowe tony. Nowa generacja Seata Ibizawłaśnie wjechała do polskich salonów marki.

 

Ibiza Ecomotive jest Ecobest

Tuż przed wprowadzeniem do sprzedaży na rynku hiszpańskim, nowy Seat IbizaEcomotive został uhonorowany nagrodą "Ecobest 2008", przyznaną wIstambule przez organizację Autobest.

 

Seat Ibiza SC już w salonach

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowy Seat Ibiza w wersjiSportCoupe. Auto o dynamicznym nadwoziu i szerokiej gamie silnikówdostępne jest od 41.890 zł.

 

Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

Czy tytułowe połączenie sportu i autogazu jest w ogóle możliwe? Aszczególnie dla takiej marki jak Seat, której sztandarowym hasłemjest "auto emocion"? Sprawdziliśmy to na przykładzie modelu Ibiza ze105-konnym silnikiem benzynowym i doposażonym w seryjną instalację gazową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017