Wyszukiwałeś:

Idea

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Idea

Spróbuj też wyszukać: fiat idea dane techniczne idea kontrolki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Jak powstają raporty mojeauto.pl?

Skąd się wzięła idea raportów, na jakiej podstawie tworzone sąrankingi TOP TEN i skąd się biorą - tu znajdziecie odpowiedzi na wszystkiepytania...

 

Złota Kierownica 2004 (Goldenes Lenkrad 2004) dla nowego Colta

Jedna z najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych nagród na areniemiędzynarodowej powędrowała wczoraj do Mitsubishi Motors.

 

Trzeci z zamożnego rodu

Już latem nadchodzącego roku zadebiutuje najmniejszy Aston Martin.Ultraluksusowo-sportowa marka koncernu Ford, poszerzy tym samym swoją ofertędla kolekcjonerów, ludzi biznesu, najlepszych sportowców, gwiazdpop-kultury i koronowanych głów.

 

Fiat Idea wjeżdża do Polski

W marcu (11-13.03 Drzwi Otwarte) w polskich salonach Fiata pojawi się wsprzedaży Fiat Idea. Ten minivan oferowany będzie w początkowej fazie wdwóch wersjach silnikowych oraz dwóch pakietach wyposażenia.

 

Fiat Idea: Fiata idea na minivana

Fiat Idea, zbudowany na bazie płyty podłogowej Punto, ma do zaoferowania niecowięcej. Przede wszystkim przestrzeni wewnątrz kabiny, ale równieżwrażeń z jazdy, emocji, komfortu czy bezpieczeństwa.

 

Idea i Pathfinder na czwórkę

Fiat Idea oraz Nissan Pathfinder to kolejne modele przebadane pod kątembezpieczeństwa przez organizację EuroNCAP. Oba otrzymały cztery gwiazdki wkategorii bezpieczeństwa pasażerów.

 

Silnikowe "Oscary" przyznane!

Plebiscyt 'International Engine of the Year' stał się ostatnimi czasy jednym znajbardziej prestiżowych imprez w świecie motoryzacji. Od sześciu lat, coroku wyłaniane są najlepsze jednostki napędowe w danych kategoriach, aspośród nich jedna, która otrzymuje miano silnika roku.

 

Idea, Ypsilon i Musa z trzaskami

Ruszyła kolejna kampania serwisowa. W niektórych egzemplarzach modeliFiat Idea oraz Lancia Musa i Ypsilon wadliwie wykonane może być przedniezawieszenie.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017