Wyszukiwałeś:

Imperia

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Imperia

Spróbuj też wyszukać: ciągnik mtz 550

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Tata Indica: Imperium kontratakuje

Pewnego pięknego popołudnia dowiedziałem się, że za parę dni będę miałdo pokonania trochę ponad tysiąc kilometrów w przeciągu niecałych 48godzin. Przyjąłem to ze spokojem, jednak do czasu. Do momentu w którymdowiedziałem się, że będę miał przyjemność pokonać tą trasęnowością prosto z Bollywood. W pierwszym momencie to zabrzmiało jak wyrokalbo przynajmniej jak rózga od Świętego Mikołaja...

 

Audi ma 100 lat!

Audi, marka, która dziś utożsamiana jest z samochodami marki premium,ale o lekkim zacięciu sportowym, w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Małojednak kto wie, iż dzisiejsza marka Audi wywodzi się aż z pięciupomniejszych marek motoryzacyjnych, a jej nazwa jest łacińskim odpowiednikiemnazwiska jej założyciela.

 

Unikatowe Lamborghini

Firma Unicate zaprezentowała unikatowe Lamborghini Murcielago LP640 YencieriEdition. Zobaczmy co ukrywa się pod tą długą nazwą.

 

Belgijski rarytas

Zadebiutował prawie miesiąc temu na targach motoryzacyjnych w Belgii, ale tapremiera nie rozeszła się szerokim echem. Imperia Automobiles zaprezentowałaelegancki model w stylu retro.

 

Wątek na forum: Tata Indica: Imperium kontratakuje

23.900 z klimatyzacją , dwie poduszki ...to może i byłaby atrakacyjna cena. Indica to jeden wcześniejszych prototypów punto. Podobnie jak kiedyś skoda octawia I , superb I to odmiany passata. Moze następna Indica będzie objęta samodzielną karoserią ~śledzik

 

Nismo zbuduje auta wraz z Williamsem

Japoński oddział Nissana, który jest odpowiedzialny za dostarczanie narynek zmodyfikowanych samochodów w zeszłym tygodniu podpisał umowę owspółpracę z legendarnym, brytyjskim Williamsem. Tak, tym od sirFranka Williamsa z F1.

 

Kia Sorento dla Sprawiedliwych

Bohaterowie komiksów, tytani, których podziwialiśmy wdzieciństwie zazwyczaj mają super moce, które sprawiają, że mogąsię szybko przemieszczać. Gdyby jednak potrzebowali auta, to takieprzygotowała im koreańska Kia.

 

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Każdy chciałby wejść w ich skórę choć na jeden dzień. Każdychciałby  poczuć jak to jest być jednym z elity "najlepszychkierowców na świecie". Każdy marzy by korzystać z ich życia,przywilejów i statusu społecznego oraz zarabiać tyle co oni, a niektórzy dostają ogromne wypłaty.

 

Internet przez satelitę w Lexusie

Koncern Toyota, pod którego skrzydłami znajduje się Lexus, prowadziprace nad wyposażeniem samochodów w szerokopasmowy dostęp do internetuprzy wykorzystaniu połączenia satelitarnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017