Wyszukiwałeś:

Impreza X

wrx X

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Impreza wrx

Spróbuj też wyszukać: Sprzedam impreza wrx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

Całkiem inny WRX

Dziennikarzom zagranicznego portalu branżowego udało się przyłapać podczastestów nadchodzący model Subaru Impreza WRX. Okazało się, że nowy samochódodróżniać się będzie znacznie od swoich sławnych poprzedników.

 

Pakiet imprezowy GB270

Brytyjski oddział Subaru przygotował dla swoich klientów specjalny pakietsportowy, który dedykowany jest flagowemu modelowi marki, Impreza WRX.Unikatowa wersja oznaczona kodem GB270 dostępna będzie w ograniczonej liczbie300 egzemplarzy.

 

Nowa Impreza WRX w pakiecie STi

Japoński koncern Fuji Heavy Industries, producent samochodów marki Subaru, zaprezentował podczas trwających obecnie targów motoryzacyjnych w Tokio nowysamochód. Jest to długo oczekiwana wersja STi nowej generacji Subaru Imprezy.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Subaru Impreza WRX 2009 będzie mocniejsze

W internecie pojawiły się informacje na temat Subaru Imprezy WRX w wersji narok 2009. Najważniejsza z nich dotyczy mocy kultowego Japończyka, którawzrośnie do 265 KM.

 

Subaru Impreza WRX STi z mocnym C

Japońskie Subaru jeszcze nie tak dawno świętowało debiut kultowej ImprezyWRX STi, a już w planach ma wprowadzenie podrasowanej wersji tego modelu.Skrót Spec. C ma symbolizować jeszcze większe sportowe doznania.

 

Tylne "skrzydło" wraca do Imprezy STI

Subaru zaprezentowało pierwszy "teaser" nowej Imprezy WRX STIprzeznaczonej na rocznik modelowy 2011. Auto zostanie oficjalnie odsłoniętepodczas targów w Nowym Jorku.

 

Impreza STI w sedanie!

Subaru posłuchało chyba jęków i żalów swoich fanów i natrwających właśnie targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku zaprezentowałoczterodrzwiowe wcielenie najmocniejszej odmiany Imprezy.

 

Subaru Impreza WRX STI w wersji "soft"

Markę Subaru w ostatnich latach swojej działalności "kręci"szokowanie. Przerabialiśmy już kontrowersyjne nadwozie Imprezy typu hatchback,wysokoprężne silniki boxer, a teraz przyszła kolej na skrzynie automatyczne wkultowej wersji WRX STI.

 

Imprezy i Forestery do serwisu

Polski oddział importera aut marki Subaru ogłosił akcję naprawczą, w ramachktórej do serwisów wzywani będą właściciele niektórychegzemplarzy modeli Impreza, w tym WRX/STI, oraz Forester.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Impreza wrx".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017