Wyszukiwałeś:

Impreza

. Znaleziono 1329 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Impreza

Spróbuj też wyszukać: red tube impreza XV legay

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1329 wszystkich):

Subaru Impreza RS: Młodszy brat legendy

Polski oddział Subaru wprowadza na rynek limitowany model specjalny Impreza"RS". Wyposażony w 2-litrowy, 16-zaworowy silnik o mocy 160 KM,samochód ma być tańszą ale mimo wszystko ciekawą alternatywą dlamocno sportowych wersji Imprezy WRX i STi.

 

Czas na nową Imprezę!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, trzecia generacja Subaru Imprezabędzie dostępna także i w wersji hatchback, choć na szczęście niezrezygnowano i z odmiany czterodrzwiowej. Światowa premiera nowej Imprezy miećbędzie już za parę dni na targach w Nowym Jorku.

 

Taka będzie rajdowa Impreza!

Na wystawie we Frankfurcie, tuż obok nowej generacji modelu Subaru Imprezastanie jego rajdowy odpowiednik, oznaczony literkami WRC. To jeszcze wersjakoncepcyjna, ale zmian stylistycznych nie powinno być już dużo.

 

Subaru Impreza: Trzecie oblicze

Dokonywanie rewolucyjnych zmian wyglądu w modelu, który od lat kojarzonyjest z określonym wizerunkiem to z reguły niełatwa sztuka dla producenta. Tymbardziej, kiedy auto przez najważniejsze jury, a więc klientów zostałookreślone mianem kultowego. Przed takim wyzwaniem stanęło właśnie Subaru,które postanowiło przedstawić zupełnie nowy, zupełnie inny, trzeciformat modelu Impreza.

 

Nowa Impreza WRX w pakiecie STi

Japoński koncern Fuji Heavy Industries, producent samochodów marki Subaru, zaprezentował podczas trwających obecnie targów motoryzacyjnych w Tokio nowysamochód. Jest to długo oczekiwana wersja STi nowej generacji Subaru Imprezy.

 

EVO X vs. Impreza STi - pierwsze starcie

Niewiele czasu było potrzeba japońskim dziennikarzom aby w jednym miejscu otej samej porze doprowadzić do pierwszej konfrontacji dwóch odwiecznychrywali w nowych szatach: Mitsubishi Lancera EVO X i Subaru Impreza STi.

 

Subaru Impreza STi na ropę?

Wiele wskazuje na to, że powstanie wersja Subaru Impreza STi dla oszczędnych.Japońska marka podobno zastanawia się nad wprowadzeniem wysokoprężnejjednostki typu Boxer także do tej najmocniejszej serii modelu.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Impreza w terenie!

Nie, nie będzie tu o zabawach na świeżym powietrzu. Subaru przygotowałobowiem na bazie Imprezy crossovera o nazwie XV, któremu bliżej będziedo leśnych bądź polnych dróżek, niż do torów wyścigowych.Premiera już w marcu na wystawie w Genewie.

 

Impreza STI w sedanie!

Subaru posłuchało chyba jęków i żalów swoich fanów i natrwających właśnie targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku zaprezentowałoczterodrzwiowe wcielenie najmocniejszej odmiany Imprezy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017