Wyszukiwałeś:

Indica

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Indica

Spróbuj też wyszukać: indica vista

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

TATA Indica za rok w Europie

W przyszłym roku na europejskim rynku powinien pojawić się kolejny azjatyckireprezentant segmentu B. Będzie to model indyjskiej marki TATA o nazwie Indica.

 

TATA Motors debiutuje w Polsce + [VIDEO]

Tata Motors, największy koncern motoryzacyjny w Indiach, ustanowił firmęMarubeni Corporation wyłącznym dystrybutorem samochodów osobowych ilekkich dostawczych marki Tata na terenie Polski. Na początku azjatyckiproducent skupi się w naszym kraju na sprzedaży czterech modeli i rozbudowiesieci dealerskiej.

 

Tata Indica: Imperium kontratakuje

Pewnego pięknego popołudnia dowiedziałem się, że za parę dni będę miałdo pokonania trochę ponad tysiąc kilometrów w przeciągu niecałych 48godzin. Przyjąłem to ze spokojem, jednak do czasu. Do momentu w którymdowiedziałem się, że będę miał przyjemność pokonać tą trasęnowością prosto z Bollywood. W pierwszym momencie to zabrzmiało jak wyrokalbo przynajmniej jak rózga od Świętego Mikołaja...

 

Elektryczna TATA Indica

Na targach we włoskiej Bolonii indyjska firma TATA zaprezentowała jedną zeswoich największych ekologicznych nowości, model Indica z napędemelektrycznym.

 

Będzie elektryczna Tata Indica

Po prezentacji prototypowej wersji Tata Indica Vista EV na wystawach w Boloniioraz Genewie zapadła cisza w temacie elektrycznej wersji tego modelu. Dziśjuż jednak wiadomo, iż w ciągu kilku najbliższych miesięcy auto trafi dosprzedaży.

 

Najtańszy diesel na rynku

Kupić nowe auto za kwotę do 30 tys. zł można, choć wyboru dużego niebędziemy mieć, a kupno w tej cenie diesla do dziś jeszcze było niewykonalne.W sprzedaży jednak pojawił się najtańszy na polskim rynku samochód zsilnikiem diesla, czyli Tata Indica DLX.

 

Tata wchodzi na rynek brytyjski

Wyspy Brytyjskie będą czwartym rynkiem na Starym Kontynencie, na którymindyjski koncern Tata Motors będzie oferować swoje samochody.

 

Tata Indica na sportowo

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie sporo ciekawego będziesię działo na stoisku indyjskiej firmy Tata Motors. Jedną z atrakcji będziekoncepcyjny jeszcze model Tata Indica Vista Concept S.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017